wmaraci reklam
lidertakipci

Dolandırıcılık mı Ticaret mi Yardım mı?

11 Mesajlar 1.298 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Msasn Msasn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 50 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Geçen günlerde öğrenci olduğumu ve bu işlerde yeni olduğumu hobi amaçlı blog açacağımı ilerleyen zamanlarda ise gelir amacı güdeceğimi ve bu aşamada izlemem gereken adımları kafamda belirlediğimi, belirlediğimnadımlarda ise hata olup olmadığını sorduğum bir konu açmıştım. Tabi her zamanki gibi istediğim yardımı bulamadım neyse konu bu değil. O gün akşam özelden biri bana ulaştı. Beyefendiye aradığım temayi söyleyecekmişim o arşivine bakacakmış eğer arşivinde varsa bana uygun verecekmiş... Ondan sonra aynı gün biri daha bana kurduğu smm panelin ayda 1500tl ye yakın gelir getirdiğini banada yardımci olabileceğini 600tl yi blog için harcamanın mantıklı olmadığını anlatan film izleme sitelerindeki kumar siteleri reklamları havasında bir yazı ile yazdı.

Tabi tam emin olamadım bunların aci **************lık mı yardım mı ticaret mi... Bu yüzden yorumu sizie bırakıyorum. Benim görüşüme göre 1.kişi istediğim temayı net üzerinden indirip bana ücretli satacak. Diğeride kimsenin 3 kuruş kazanamadığı smmpanel işini bana bir mebla karşılığında kakalayacak. Bu güne kadar ticaret ile uğraşan bir ailede büyüdüm ancak ne olursa olsun bu işlerde yeniyim. Bu yüzden tam hakim olmadığım bir alanda insanlari suçlamak bana göre değil. Bu yüzden sizden yorum gelinceye kadar nick paylaşımında bulunmayacağım.

wmaraci
reklam

ergulproduction ergulproduction WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 76 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
Şimdi insanların hakkına girmicem ama nicki A ve R ile mi başlıyor ? Ar.......

LinkPicture LinkPicture WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kontrolör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 16 / 102
  • Ticaret 0, (%0)
Bir sisteme para yatirdiginizda 6 ayda kendini amorti ediyorsa çok iyi yatırım denir genelde

1500 lira getiren sistemi sana 9 bine mi satacak ,hayır
Demekki yalan söylüyor 1500 getirisi var diyerek

Tema satan arkadaşa ************** diyemem ,o ticaret ama sizin acinizdan gereksiz bir harcama olur blog açacaksınız
Domain alın WP kurun hazır temalardan birini kullanın derim (int den bakarak yapılabilir çok rahat )

Resim Linki Almanın En Kullanışlı Yolu LinkPicture.com

• Üyelik 28.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 50 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Yardıarınız için teşekkür ederim.

wmaraci
wmaraci

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
size fikir vermişler bir ticaretiniz olmamış'ki **************lık olsun sahsen bir konu acıp aldığınız cevabı .... ise dolandıcılıkmı acaba demek bana göre sorduğunuz soruya cevap veren kişiye hakarettir.
emek olmadan kazanım olmaz siz en kötü smm panelin üstüne düşüp reklam ve yatırım yaparsınız o işten ekmek yersiniz. siz en iyisi size gele teklifleri buraya sıralayıp en karlı hangisi olur onun tartışmasını yapın daha güzel cevaplar alırsınız
Arwenn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 50 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam muhtemelen isim belirtsem hakaret olur, ancak dediğim gibi isim belirtmedim Yaptıklarının ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Bu forumda yeniyim. Bence dolandırmamak için bu tarz konular açmak forum kurallarına aykırı değildir. Bu arada daha açiklayıcı olabilmesi için bana yazılan metni paylaşıyorum.

Bana yazılan özel mesaj;

Site işleri boş ticaret harici hepsi hikaye 2 yıl beklemen gerekir siteden para alabilmek için

Ama gel sana smm panel kuralım 300 tl 100 tl domain hosting 200 tl yede 2,3 ay Instagrama reklam aldinmi iyi kazançlar elde edersin bir öğrenci arkadaş daha vardı şimdi aylık 1100 alıyor 2 kere Instagrama reklam verdi sadece

Millete bakma site blog işi hikaye kadın blogu var bende 2,5 yıl sonra kazanmaya başladım öyle 2 ay 1 yıl içinde adsenseden kazanım olayı hikaye millete bakıp aldanma

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
arkadaş size mantıklı bir fikir vermiş gel kuralım %100 aylık şu kadar garantili kar var dememişki =)
elbetteki bu tarz konular açmak yasak değil ancak olay şu bu arkadaşlar size fikirler vermiş sizin yapmanız gereken forumda smm panel hizmetlerini araştırmak karar verdiğiniz panel hakkında araştırma ve konular açmak gibi sahsen siz işini lağıyı ile yapan biri olsanız benim açtığım konuya bu arkadaş gibi cevap vermiş olsanız bende bir konu açıp bu cevap **************lıkmı yardımmı desem sizin onurunuzu kırar değilmi=) bence kafanızda blog var ise basit ücretsiz bir adet oluşturun deneyim sahibi olursunuz daha sonra farklı konulara yönelirsiniz kafanızdaki blog çünkü

• Üyelik 28.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 50 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Muhtemelen üç kuruşun peşinde olmayıp nasıl yeni üyeleri yolarım onların cahilliklerinden nasıl faydalanirım derdinde olmayan biri hiçbir karşılık beklemeden bu tip paylaşım yapanlar hakkı da beni bilgilendirdi kendisine teşekkür ederim. @ergulproductionr

Sizin, forumun, yada ülkemizin lügatında ne yazıyor bilmiyorum ancak benim lügatıma göre sansasyonel,ulaşmanın mümkün olmadığı reklamlar ile yeni üyelerin cahilliğini hedef almak **************lıktır.

nettebugun1 nettebugun1 WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 194 / 237
  • Ticaret 45, (%100)
Hocam, sizce Hoca ************** mı, değil mi?..

Bir gün Hoca, komşusundan bir kazan ister, işini bitirince kazanın içine küçük bir tencere koyup geri iade eder. Kazan sahibi tencereyi görünce:

– Bu nedir, diye sorar.

Hoca cevap verir:

– Müjde! Kazanınız doğurdu.

Bu haber komşusunun hoşuna gider.

– "Pekâlâ!" diyerek tencereyi kabullenir.

Hoca yine bir gün komşusundan kazanı ister. Alır ama bu sefer iade etmez. Sahibi bir süre bekler. Kazanın gelmediğini görünce, Hocanın evine gelir, kazanı geri ister. Hoca üzüntülü bir çehre ile:

– Sizlere ömür, kazan öldü! der.

Komşu hayretle:

– Aman Hocam, hiç kazan ölür mü, deyince, Hoca'nın cevabı hazırdır:

– Kazanın doğurduğuna inanırsın da, öldüğüne niçin inanmazsın?

• Üyelik 28.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 50 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Örnekteki hoca zeki bir **************. Ancak bu örneğin bizim örnekle bir alakası yok. Sanırım bu örnek bir servisi ilk ay ücretsiz sunan sonraki ay süre dolumunu bile bile haber etmeyip para talep eden biri ile eşleşebilirdi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al