wmaraci reklam
lidertakipci

İyilik yap denize at nereye kadar.

13 Mesajlar 1.620 Okunma
wmaraci reklam

alicangrafik alicangrafik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 122 / 100
  • Ticaret 3, (%100)
Şu internet camiasında kimseye 1 dk bile yardım etmeme gerektiğini, kimseyi düşünüp kendi yapabileceğim işlerden pay vermemeyi bir kez daha çok güzel bir şekilde öğrendim. İyilik öldü. Herkese işime geldiği gibi davranma kararı alıyorum. Tavsiye ederim.

wmaraci
reklam

Miraccsanci Miraccsanci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 86 / 89
  • Ticaret 7, (%100)
Doğru bir karar 👍
alicangrafik

kişi bu mesajı beğendi.

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 150 / 384
  • Ticaret 1, (%100)
Kim üzdü hocam sizi gece gece... Sıkmayın canınızı ne ilk ne son olacaktır... Paylaşmak isterseniz yazın....
alicangrafik

kişi bu mesajı beğendi.

nozver nozver WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 36 / 81
  • Ticaret 0, (%0)
valla bende cok merak ettim detaylari ama karar dogru olmus.
alicangrafik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

alicangrafik alicangrafik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 122 / 100
  • Ticaret 3, (%100)
aries Canımı kimse için sıkmam hocam, özellikle yüz, yüze görüşüp bir şeyler paylaşmadığım insanlar için hiç sıkmam. Şu forumda ve x forumda bir çok kişiye yardımım dokunmuştur. Karşılık beklemeksizin, ama anladım ki herkes için para çalışır durumda. Bundan sonra benim içinde öyle olacak. Yorumunuz için teşekkür ederim.
berkaycatak aries

kişi bu mesajı beğendi.

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)
Bir türlü isteyipte yapamadığım şey, inşallah siz yaparsınız hocam çünkü bu insanlara iyilik yaramıyor.

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Her seferinde artık yeter, bir daha yardım etmeyeceğim diyorum ama bir bakıyorum yine yardım ederken buluveriyorum kendimi.

awoken awoken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1002
  • Beğeniler 250 / 478
  • Ticaret 41, (%100)
Sözün devamı da var, balık bilmezse halik bilir :)
İyiliği ne için yaptığımız önemli. Zaman zaman ben de sizin yaşadığınız durumla karşılaşıyorum. Cidden sinir edici bir durum. Ama unutmayın ki birilerine yardım ettiğiniz zaman bir şekilde bunun karşılığını alıyorsunuz.

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
Yaşadiğiniz bir durum veya olay karşisinda aldiğinizin tavir sıkıntılı bence , umarim bu sıkıntılı tavrınız forum'a bulaşmaz , zira hiçbir insan ayni olmadiği gibi , hiçbiri de ayni amaçlar doğrultusunda yaşayamaz. Kimisi bilgi öğrenmeyi amaç eder kimisi para kazanmayi , sen gelip herkese (yüz yüze görüşmediysem neden güveneyim ) böyle davranirsan bende herkes adina sana şunu söylerim ; WmAraci forumunda bir konu açilinca vereceğiniz cevaplar : 1.bilgi vermek , 2.pm gönderdim geri dönün demek , 3. özelden ulaş yardim edeyim demek , bana göre senin amacın başta dediğim gibi para kazanmak ki zaten adindan belli oluyor, burda senin anlattiklarini bir başkasi senle çalişarak deneyimlemiş olabilir , önce kendine dikkat et ! insan herşeyden önce kendine bakmali , insanlik ölmuş yok şöyle böyle geç bu ucuz sözleri, insanlar egoist canlilardir , kendilerini asla küçük düşürmek istemezler , yazdiklarindan bana bakilirsa daha çok şey gördüm fakat anlatırsam havada kalacaği kanisindayim , amacim sizi kirmak değil , aksine size kendinizi düzeltme şansi vermektir.

Msasn Msasn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 50 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Herkes bir daha yardım etmeyeceğim modunda ancak foruma bakıldığında konuların %90 ı yardım bekler vaziyette.

Bana bu durum biraz bilgili arkadaşların verecekleri bilgileri para karşılığında satmak için bahanesi gibime geliyor.

Şimdiye kadar pek çok forumda takıldım. Hatta Türkiyenin en büyük forumlarının birinde modluk yaptım. Ancak hiçbir yerde insanlar yardım ettim o bana teşekkür etmedi. Yardım ettim o canımı sıktı yardım ettim şöyle olmadi böyle olmadı derdinde değil.

Çünkü bu insanalar forumlarda bir şey öğretirken iki şey öğrenme derdinde. Hatta gerçekten bilgili ve yardımsever üyeler genelde yeni üyeler tarafından sahipleniliyor. Aşırı bir seviliyor. Bu yeni üyelerin çoğunluğu üye olmadan önce genellikle forumdaki konuları takip eden insanlar olduğundan ve yine üye olmadan önce bu tarz yardımsever arkadaşların yazdıklarını okuyan, okurken vay be ne kadar bilgili adam moduna girdiklerinden bu durumu üye olduklarındada açikca belli ediyorlar.

Malesef Türk wm foruarı bu forum işinin mantığını hiç kavrayamamış durumda...
alicangrafik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al