wmaraci reklam
lidertakipci

Elveda WmAracı

12 Mesajlar 1.931 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ErenOzturk ErenOzturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Machine Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 12 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Güle Güle :)

Adam'ı Zaaf'ı Yıkar.
wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
nettebugun1
insan bu hayatta pekçok şeyin beklentisi içerisinde olabilir, olmalıdır da. Bir hayat, bir gelecek, bir yaşam silsilesi içerisinde eğrisiyle doğrusuyla, haklılığı ile haksızlığı ile, güzelliği ile çirkinliği ile elbet bir yaşamsal döngü içerisinde olacaktır. Önemli olan bu döngü içerisinde neler kazandığı ve neleri! kaybettiğinin farkında olmasıdır.
Buradan ayrılabilirsin, hesabını kapatabilirsin de. Ama burada elbet seninle birlikte zaman geçirmiş, fikir alışverişinde bulunmuş güzel insanları da hatırlayacağını ve en azından bir "merhaba" için tekrar geleceğini düşünüyorum.

Kolay değildir kazanılmış dostlukları kaybetmek, her ne kadar bir kızgınlık bir kırgınlıkla bile olsa aralar açılsa da. Bu hayatın en güzel taraflarından biri "Kazanılmış dostlardır" tabi "dost" olunabildiği sürece...

Elbette, hayatın gereksinimleri kazanımları ve ilerlemek için yaşamsal gereksinimlerin en başı para! Şimdi bana "Para olur mu Sağlık... Sağlık..." diyenleri duyar gibiyim... ben tebessüm ettim, Bu da bir ironi olsun...

Hayatını yaşayabilmen adına gerekli olan sağlık için kendine bakabilmeli insan, bunun için de Para gerekli elbette...

İş konusunda dertleşmek istersen buralardayım mutlaka ;)
Askerlik görevin için şimdiden başarılar ve hayırlı teskereler dilerim.

Moderatörlük vasfı için önerine teşekkür ederim, her ne kadar zamanımı büyük ölçüde burada geçiriyor olsam da, bu zamanımın kendimce verdiği rahatlıktan dolayı olsa gerek. Ama ben yancılığı seviyorum, direk içinde olmak bazı şartların sağlanması "zorunluluğunu" doğuruyor. Ben yardımcı olmayı seviyorum, görevlendirilmeyi değil... :)
WMaracı için o şartları sağlayamayabilirim ve bunu layığı ile yapabilecek birilerine engel olmak istemem.
nettebugun1

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al