wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Tema kurulumu Sorunları ve Yardım

6 Mesajlar 913 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bahcekur bahcekur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek iş güvenliği
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar;

Teknik konulardan pek anlamadığım için en kolay anlaşılır haliyle "Ücretli tema, Wordpress bloğuna nasıl kurulur ?" bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan yardım talep ediyorum.

Kurulumu yaparken "tema style.css stil dosyası içermiyor" uyarısı çıkıyor. Bu sorunu aşmak ve sorunsuz bir şekilde temayı yüklemek için ne yapmamız gerekir ?

Değerli paylaşımlarınız benzer sorunları yaşayan herkese yol gösterecektir. Kendim ve onlar adına şimdiden teşekkür ederim.

Not: Temayı satın aldığım yabancı firma yönetici olarak atarsanız gerekli adımları atarız gibi bir email ile tarafıma dönüş yaptı. Temayı satın aldığım firmayı yönetici olarak atayıp işlemlerı onların yapmasını sağlamam yerinde bir adım olur mu ? Eğer olur onlara yaptır diyorsanız yönetici atama adımını en kolay haliyle nasıl yaparım ?

wmaraci
reklam

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
eğer bilindik bir yer ve tanımış bir tema ise temayıda onlara kurdurabilirsiniz. sanırım adamın dediği wordpress'den yeni bir kullanıcı açıp yönetici yetkisi verin ve bilgilerinide bana atın bakarız diyor.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
bahcekur

Not: Temayı satın aldığım yabancı firma yönetici olarak atarsanız gerekli adımları atarız gibi bir email ile tarafıma dönüş yaptı. Temayı satın aldığım firmayı yönetici olarak atayıp işlemlerı onların yapmasını sağlamam yerinde bir adım olur mu ? Eğer olur onlara yaptır diyorsanız yönetici atama adımını en kolay haliyle nasıl yaparım ?

Satıcıya direkt admin giriş bilgilerini de verebilir yada manuel olarak bir yönetici profili oluşturup erişim kriterlerini belirleyebilirsiniz. Bence verin bilgiyi kursunlar derim.

Ya da; kurulum aşamasında izlediğiniz yol "indirdiğiniz temayı wordpress admin Tema Yükle adımından zip klasörünü yüklemeye çalışmak" ise aldığınız << "tema style.css stil dosyası içermiyor">> hata bunu işaret eder ve izlemeniz gereken yol şu şekilde;
-zip klasörünü dışarı çıkartın, içindeki zip klasörünü de dışarı çıkartın, elinizde artık klasörler ve bir yada iki adet zip klasörü olacak. Bu zip klasörleri bir tane ise TEMA ADI şeklinde, iki tane ise TEMA ADI - TEMA ADI CHILD şeklindedir. Bu son aşamadaki zip dosyasını TEMA YÜKLE adımından yüklerseniz eğer temaya eriştiniz demektir...

bahcekur bahcekur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek iş güvenliği
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim. Söylediğiniz gibi kendim yapmaya çalışayım olmazsa temayı satın aldığım siteyle bilgileri paylaşırım onlar yaparlar. Temayı satın aldığım site: vwthemes.com

wmaraci
wmaraci

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

bahcekur adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim. Söylediğiniz gibi kendim yapmaya çalışayım olmazsa temayı satın aldığım siteyle bilgileri paylaşırım onlar yaparlar. Temayı satın aldığım site: vwthemes.com

Kendiniz yapmaya çalışın, takıldığınız yeri sorun yardımcı olmaya çalışırız buradan... Yada izleyeceğiniz yollardan birisi de Document klasörü içerisinde bulunan index tir. Tarayıcınızda açın ve Install adımından itibaren adım adım ilerleyin.

Bulutekno Bulutekno Free Free Freelancer... Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek FreeHuman
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad V** B**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 103 / 141
  • Ticaret 3, (%100)
bahcekur Temanızı themeforest'tan aldı iseniz aldığınız dosyayı direkt olarak indirip kurmamalısınız. Themeforest tan temayı indiriken "Installable WordPress file only" seçeneği ile indirirseniz sorununuz çözülecektir.

HTML-CSS ve BOOTSTRAP-JQUERY,
PSD döküm,
Tema editleme.
Temayı responsive hale getirme.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al