hocam sitede çok hata gördüm.

ilk olarak replika tema kullanıyorsun, diziler kısmı için önceki bölüm, sonraki bölüm gibi kısımlar veya dizi profil sayfası gibi kısımlar olmasına rağmen tek part içinde tüm bölümleri vermişsin. Hem partlar kaba görünüyor hem de seo açısından bu şekilde içerik girmen eksi puan.

Diziler kısmında anasayfada x sezon x bölüm yüklü yazıyor ve gerçekten hoş görünmüyor.

Asıl çakma temanın BU LİNKTE olabileceğinin en kötü haline getirmişsiniz diyebilirim.

Bu arada google aramalarda sitenizi görsem, domain çok uzun olduğundan ve .tr.ht gibi hiç görmediğim bir uzantı olduğundan güvenip sitenize girmem şahsen. Bunun nedeni virüslü sahte sitelerin uzun bir domain kullanıp sonunda hiç görmediğimiz uzantıları kullanmasından kaynaklanıyor.

dizi ve filmlerin konusuna bakacak olursak ya 1 satırlık etiket koymuşsunuz ya da diğer rakip sitelerden kopyala yapıştır eklemişsiniz. Size tek önerim bunları dikkate alıp bu siteyi kapatıp yeni ve hataları giderilmiş bir site açmanızdır.

Yani profilinizde meslek olarak seo uzmanı yazıp da gözle görülür büyük hataları fark etmemenize şaşırıyorum.

Bu arada sayamadığım bunun gibi bir çok şey gördüm, ayrıca yazdıklarım kötülemek, baltalamak amaçlı değil, hataları fark etmen içindi.