MasterKazanç adlı üyeden alıntı

Bir müşteriniz olarak söylüyorum ki verdiğiniz hizmet, sunduğunuz destek ve performans gerçekten takdire şayan.

Fakat fiyat politikalarınız çok katı. Mesela yıllık alıma indirim verirken 2-3 yıllık alımları normal fiyat üzerinden hiç indirim uygulamadan satıyorsunuz. Ya da Paket yükseltme yapmak yerine ilgili host paketini sıfırdan tekrar almak daha uyguna geliyor vs. vs.

Merhaba MasterKazanç

Kontrol panelimiz üzerindeki destek sistemi üzerinden bizimle iletişime geçerseniz size de 3 yıllık alım seçeneklerimiz konusunda yardımcı olmak isteriz.

birsevda adlı üyeden alıntı

Bir an almak için niyetlendim ama vazgeçtim. Öncelikle şunu belirteyim konunuzu baltalamak vb. gibi bir şey söz konusu değildir. Bu şekilde bir düşünceniz olursa yorumumu silebilirim.
Şimdi neden vazgeçtiğimi söyleyeyim acaba biz TÜRKİYE'de yaşamıyormuyuz ?
Yada Şu şekilde sorayım ne zaman biz ÜLKE olarak DOLAR para birimine geçtik ?
İyi satışlar.

Merhaba birsevda

Firmamızın yazılım lisans ve donanım maliyeti kurumsal ölçekli olmaları nedeniyle yüksek ve tümü dolar cinsinden. Bir Türk firması olarak ; Finansal stabiliteyi sağlamak, yabancı hosting firmaları ile kurumsal rekabet verebilmek ve müşterilerimize devamlılığı olan bir hizmet verebilmek için buna mecburuz.

Güzel günler dileriz
Turhost Ekibi