wmaraci reklam

Huawei’nin yeni işletim sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

35 Mesajlar 5.246 Okunma
smmexpress

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Amerika kendi ayağına sıktı diyebilirim. Çinliler milliyetçi insanlar huawei'yi ABD'ye yedireceklerini sanmıyorum. İşin diğer tarafından bakarsak bu yasaklamalar sektöre yeni bir rakip getirdi. Özellikle reklam konusunda müthiş bir bedava reklam yaptılar. Tüm dünyanın gözü Huawei üzerinde. Adamlar para harcamadan reklam yapıyorlar.

Telefon üreticileri hemen hemen aynı özelliklerde telefonları eş zamanlı çıkarıyorlar. Hani bir teori vardır ya geleceğin teknolojisi hazır ama piyasaya parça parça sürüyorlar diye. Eğer böyle bir şey varsa bunu silah olarak kullanabilir. Böylece sektörde ki teknolojik gelişimin hızlanmasına zemin hazırlar. Yok eğer böyle bir şey yoksa veya diğer şirketlerin daha çok gözüne batmak istemiyorsa üretilen cihazları kardan kısarak daha ucuza pazarlayabilir. Bu da rekabet açısından büyük değişimler getirecektir. Nereden bakarsak bakalım tüketici lehine sonuçlar verecektir. Doğru hamlelerle tüketiciyi yakalaybilirse sektörde ki katı açgözlülüğü yumuşatabilir.

Çinliler milliyetçi onlar destek çıkacaktır. Bunun yanında eğer işletim sistemleri gerçekten teknoloji bloglarında yazdığı gibi Android'den hızlı ve performanslıysa büyük bir başarı sağlayacağını düşünüyorum. Çapraz platform desteği de olursa uzun vadede Androidin tekelliğini kırabilir. Emin olun sırf merak eden gelistiriciler ve tüketiciler alsa bile yetecektir diye düşünüyorum. Her halükarda başarmış olacak

wmaraci
reklam

diema diema WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 9 / 14
  • Ticaret 43, (%100)
#Azvenet Sen kendin biliyorum diye apk yüklemeyi herkesin bildiğini mi sanıyorsun ve ayrıca dışarıdan apk yükleme çeşitli virüslirin yada kötü amaçlı yazılımında telefonuna yüklemek olabilir sen apk yükledim sanırsın ama ne yüklediğin belli olmaz ve güncellemeleri doğru düzgün alamassın uğraş dur onlarla örnek netflix neden tutuyor netflix de ki her şeyi İnternette ücretsiz torrent vs ile bulup izleyebilirsin ama uğraşmak istemiyor insan netflix de yağ gibi akar parasını verip adam gibi kolay pratik hizmet alırsın ve tonla para vericem birde apk peşinde mi koşucam
FurkanERGUN

kişi bu mesajı beğendi.

vardarli24 vardarli24 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyun Tasarımı
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad G** V**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 5 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
iyi yatırım yaptılar boş çıkmaz bence

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)
Büyük bir patlamayla gelecek diyorlar ama hadi hayırlısı

wmaraci
wmaraci

LocalSeo LocalSeo Platin Üye Kimlik Onayı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tarih
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 204 / 294
  • Ticaret 8, (%100)
Çin e akan para 100 yıl bize akmadı. Adamlar illa ki bir yolunu bulurlar.

Nuri07 Nuri07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Askeri personel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 17 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
İşletim sisteminin adı ne olcak acaba?

yatirimkulis.com

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Başarılı olur ama kime göre neye göre, mesela sen ben bu forumdaki kişiler, alır rom atar android yapar kullaniriz apk ile whatsaap veya diğer uygulamaları kurar kullanırız ama 40 yaş üstü insanlar bununla uğraşmaz, kaldı ki işletim sistemi nekadar stabil olacak ?oyunlarda ne sonuç vercek vs vs .

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

AzveNet adlı üyeden alıntı

neden sanmıyorsunuz mesela?
işletim sistemi yine android olacak sonuçta. galiba bambaşka bir sistem olarak algıladınız. android açık kaynak bir sistem. huaweide bunu kendine göre geliştirecek. yani playsoredan şuan indirdiğiniz uygulamaların tamamı çalışacak huaweilerde.

çok çok market kısmında biraz sıkıntı çeker. onada ben olsam gerek bile görmezdim. hatta buna çok kestirme bir çözüm bulacaktır. aklı olan apk yı indirip telefonuna direkt yükleyebilirde. bunu düşünemeyen zaten akıllı telefon almasın :)

İşletim sistemi Android olamaz şu aşamada. İşlemci olarak da ARM mimarisindende atıldığı için kendi işlemcilerini de üretemeyecekler.

Kirin işlemcilerin tasarımları tamamı ile Qualcomm - Snapdragon firmaların tasarım desteği ile üretiliyor. Atık satış da yapılmayacak.

Siz nasıl bilgisayarınıza x64 bit programlar kurabiliyorsanız ARM tabanında da aynısı geçerli.

Geliştiricilere yeni bir mimari işlemci verirseniz tüm uygulamaları ona göre yapması gerekecek.

cagdaskorkmaz.com.tr

AzveNet AzveNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 69 / 147
  • Ticaret 0, (%0)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

İşletim sistemi Android olamaz şu aşamada. İşlemci olarak da ARM mimarisindende atıldığı için kendi işlemcilerini de üretemeyecekler.

Kirin işlemcilerin tasarımları tamamı ile Qualcomm - Snapdragon firmaların tasarım desteği ile üretiliyor. Atık satış da yapılmayacak.

Siz nasıl bilgisayarınıza x64 bit programlar kurabiliyorsanız ARM tabanında da aynısı geçerli.

Geliştiricilere yeni bir mimari işlemci verirseniz tüm uygulamaları ona göre yapması gerekecek.

peki üstad çok haklısınız.

İmkansız olduğunu düşünürsen hiç birşey başaramazsın.

basich basich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)
Başarılı olacaktır :D apk dosyalarını çalıştıra bilen bir sistem yapsalar kafi. :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al