wmaraci reklam

Xyz Domainler Öldü Mü?

16 Mesajlar 2.293 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Premium01 Premium01 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Pazarlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 7 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
alışamadım xyz uzantısına ilerde ne olur bilemem ama. Bence çöp

wmaraci
reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Google farklı uzantıların SEO açısından bir dezavantajı olmadığını söylese de, direk girişler düşecektir herhalde. Neden xyz uzantılı sağlam projeler yok ki? Bu uzantılara olan önyargıları kıramadılar. (Şahsen benim de biraz on yargım var ama biraz da sempatik geliyor bu uzantı :)

CokAsi CokAsi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)
sıradan bir kullanıcı, yani internet'e girmek için açılış sayfası google değilse internete giremeyen, yani bilgisayarda internet kesik sanan, facebook'u internetin tek sitesi sanan, eğer alışveriş yapacaksada ben internete güvenmiyorum bana şeffaf kargoda kapıda ödeme gönder, göndermeden öncede site resmi olduğu halde whatsappdan beni ekleyip resmini çekip yollayın diyen büyük bir zümre varya, onlara kesinlikle XYZyi bırak NET uzantısını bile kabul ettiremezsin.

Bu sebeple projen internetle aynı wmaracı sitesindeki kullanıcılara yönelik bir proje ise kullan ama bahsettiğim kesime hitap ediyorsa hiç boşuna yorulma. Birşeye yaramıyor. Ben de ticaret üzerine 40 civarı site kurmuşumdur, daha şimdiye kadar com ve com.tr dışında verim aldığım bir domain olmadı.

Ücretsiz yazı fontları arşivim: https://yazifontlari.blogspot.com

MelihAtasever MelihAtasever ☆☆ Atasever Media ☆☆ Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci-Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 239 / 239
  • Ticaret 140, (%100)

Mfa adlı üyeden alıntı

Google farklı uzantıların SEO açısından bir dezavantajı olmadığını söylese de, direk girişler düşecektir herhalde. Neden xyz uzantılı sağlam projeler yok ki? Bu uzantılara olan önyargıları kıramadılar. (Şahsen benim de biraz on yargım var ama biraz da sempatik geliyor bu uzantı :)

https://resimyukle.xyz/

mesela böyle bir site var hocam resim yükle vb. kelimelerde ilk sırada.Başarılı gördüğüm xyz uzantılı sitelerden biri. :)

ön yargıları kırmak gerek bence size değil genel olarak söylüyorum neden olmasınki :)

prodoviz.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

TeknoGarii TeknoGarii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 10 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
ilk çıktığı dönemde bedaya dağıttılar. bende aldım hatta merak etmiştim 5 mn kayıtlı domain vardı. osnra herkes benim gibi yenilememeye başladı sanırım %50 düşmüştür..

Bence de domain uzantısının seo ile hiç alakası yok. olamaz zaten google bile alphabet şirketi için xyz kullanıyor. ayrıca .co uzantısında başrılı çok fazla site var. .com ve .net bil algının eseri sadece

Cancan2905 Cancan2905 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek yönetici asistanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 6 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
tercih etmedim bu zamana kadar etmeyi de düşünmüyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al