wmaraci reklam

Adsense Onay Hizmeti Sunucuya Yönlendirmeden Tamamen Organik Premium Tema + Politika Sayfaları

8 Mesajlar 1.162 Okunma
wmaraci reklam

Undercover Undercover English Web Solutions Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 90, (%100)

Merhabalar, Adsense onay işi yapan pek çok arkadaşın çalışmasına saygı duymakla birlikte, hali hazırda yayındaki siteler için çoğunun kullandığı yöntem olan
"[B]sunucuya yönlendirerek e-ticaret sitesi şeklinde gösterip onay alma[/B]" işleminin
yayındaki sitelerin indekslerine hızlıca etki ettiğini ve varsa sıralamalarından düştüğünü gözlemliyorum.

Kendi sitelerimin tümüne maksimum 10 gün içerisinde onay almaktayım. Bunun için 12 veya gerekirse 15 adet makalenin yayında olması yeterli oluyor. Sıkça kullandığım Premium Tema kurulumu (temayı beğeneceksiniz PM olarak adsense onayı aldığım kurulu siteleri isteyebilirsiniz), site içi optimizasyon, politika sayfaları ve diğer özel düzenlemelerle sitenizi kısa sürede başvuruya hazır hale getiriyor, başvurunuzu bizzat yapıyor ve maksimum 10 gün içerisinde tamamen organik bir şekilde, onay alıyorum.
(Genelde 5 gün içerisinde onay alıyoruz.)

Tamamen sağlıklı, hilesiz hurdasız Adsense Onay hizmeti bedeli 100 TL'dir.

Site kurulu olmayan veya içeriği yetersiz olan domainler için 12 makale girişi, tema kurulumu ve diğer düzenlemeler tarafımca yapılıp aynı hizmet uygulanabilir.
Bu şekilde hizmet almak isterseniz fiyat 175 TL olacaktır. Onay süreci ve süresi aynıdır.

Hizmet halihazırdaki adsense hesabınızda onaylatma veya sıfırdan hesap açılıp onaylatma şeklinde uygulanabilir olup, fiyat farkı yoktur, süreç aynı işlemektedir.

Bu detaylar dışında merak ettiklerinizi konu altından danışabilir veya PM olarak iletebilirsiniz.

Not: Daha önce sahte tık vb politika ihlaliyle cezalandırılan domainlere onay alınabilmesi söz konusu değildir, red gelmesi durumunda red detayında bu durum netleşmektedir, böyle durumlarda ücretinizin iadesi yapılacaktır. Banlı, kısıtlı veya cezalı olmayan, adsense politikalarına uygun tüm site ve domainlerinize onay almaktayım.

wmaraci
reklam

Sifirnokta Sifirnokta https://www.stilbul.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webnesil master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 194 / 116
  • Ticaret 15, (%100)
Hocam merhaba daha önce adsensem vardı domain degil ama hesap banlandı domain banlanmadı yani bir sıkıntı yaşarmıyız ?
İkincisi daha önceleri iki kere işi verdim bazı arkadaşlara yapamadılar hep ret geldi temada degiştirildi.. ama yine ret geldi.. Adsense alabilirmiyiz acaba kurulu bir site ve baya popüler bir sitem var fazlada oynamak istemiyorum ama adsensem olsa iyi kazanç elde edicem.. Bilmek istediğim üstteki sorulara cevap ve adsense işini verirsem siteye zarar verebilecek işlem yapıyormusunuz.. Pm lütfen

Undercover Undercover English Web Solutions Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 90, (%100)

Sifirnokta adlı üyeden alıntı

Hocam merhaba daha önce adsensem vardı domain degil ama hesap banlandı domain banlanmadı yani bir sıkıntı yaşarmıyız ?
İkincisi daha önceleri iki kere işi verdim bazı arkadaşlara yapamadılar hep ret geldi temada degiştirildi.. ama yine ret geldi.. Adsense alabilirmiyiz acaba kurulu bir site ve baya popüler bir sitem var fazlada oynamak istemiyorum ama adsensem olsa iyi kazanç elde edicem.. Bilmek istediğim üstteki sorulara cevap ve adsense işini verirsem siteye zarar verebilecek işlem yapıyormusunuz.. Pm lütfen

Aynısını tecrübe ettik hocam konudaki notu da bu doğrultuda paylaştım, ne yazık ki hesap banlanınca içerisindeki domainler de cezaya maruz kalıyor, asla onay alınamıyor, üzgünüm.

*Ayrıca sormuşsunuz onay sürecimizde siteye zarar verecek işlem söz konusu değildir, sitenizi konuda belirttiğimiz gibi tamamen politikalara uygun hale getirip, herhangi fake bir arayüz kurmadan doğrudan başvuruya gönderiyoruz. Bunu siz de takip ediyorsunuz.
Sifirnokta

kişi bu mesajı beğendi.

Sifirnokta Sifirnokta https://www.stilbul.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webnesil master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 194 / 116
  • Ticaret 15, (%100)
Tamam teşekkürler hocam

wmaraci
wmaraci

alp294 alp294 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Otomatik kapı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 1, (%0)
Örnek Çalişmalari Pm Ala Bilirmiyim

76623 76623 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1963
  • Beğeniler 482 / 483
  • Ticaret 51, (%100)
Merhaba pm lütfen.

XmarsT XmarsT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gıda Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
cep numaranızı pm atarmısınız yaptırmak istiyorum

ayhanyeniceri ayhanyeniceri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar adsense onay hizmeti almak istiyorum pm alabilirmiyim ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al