wmaraci reklam
lidertakipci

konu silinebilir

29 Mesajlar 3.138 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Altın,araba al sat.
omerarslan

kişi bu mesajı beğendi.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT
wmaraci
reklam

ferdican ferdican Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 8 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
5-10 bin yatırım yapmalık değil de üstüne konulup parayı büyütmelik bir rakam bence. Birikime devam edin :)
omerarslan

kişi bu mesajı beğendi.

Onurdurgut8 Onurdurgut8 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 39 / 40
  • Ticaret 3, (%67)
Amazon’a girebilirsin konuyu takip ediyorum ++
omerarslan

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
2017 Aralık'ta 9500 liraya forum sitesi aldım aylık 250-300 bin hitli. Benzeri bir şeye girişebilirsiniz bence.
omerarslan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

vongoethe vongoethe Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 38 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
sanayide dondurma arabası yaptırabilirsin en baba 2000 tldir.dondurmayı koyacak şekilde ayarlarsın içini.6000 tl ye dondurma külaf vs alsan 2000 tl sana yine kalıyo cebinde dursun ihtiyaçlarını karşılarsın extra.aldığın dordurmayı satarsan minimum iki katı para kaldırabilirsin.
omerarslan

kişi bu mesajı beğendi.

Melliqe Melliqe Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek uzman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 8 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
biraz daha biriktirin bence hocam
omerarslan

kişi bu mesajı beğendi.

medyaex medyaex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 54 / 83
  • Ticaret 2, (%100)
Rezidanslardan 2 daire kiralıyorsun aylık sonrasında 2-3 saatliğini 150 liradan kiraya veriyorsun. 2 dairenin aylık sana getirisi 15 bin lira oluyor 3 bini kiraya çık 12 bin sana kalıyor. Daireyi patlatırsan 20 bin ceza yersin + daire mühürlenir orası ayrı tabi :D
omerarslan

kişi bu mesajı beğendi.

omerarslan omerarslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 31 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
işte bunlar hep cesaret isteyen işler =)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

2017 Aralık'ta 9500 liraya forum sitesi aldım aylık 250-300 bin hitli. Benzeri bir şeye girişebilirsiniz bence.

omerarslan omerarslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 31 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
burdaki en yaratıcı ve bu parayla gerçekten iyi para kazandıracak fikri sen verdin kardeş neden dersen bunu bende düşünmüştüm ve elimde bi 15 - 20 bin olsa buna çoktan cesaret etmiştim bu yaz çünkü izmir'e taşınmayı ve bunu izmir'de yapmayı düşünüyordum orada daha büyük kazandırır =)
Ben şuan istanbulda bi rezidansta yaşıyorum 1+1 ve havuzu vs. var. insanlara 200 tl günlük kiraya verip kendim 50 tllik bir otelde kalmayı düşündüm. Ama sonra rezidans olduğu için bu fikir korkuttu çünkü daha önce burada bunu yapanlar tespit edilip şikayet edilmişti.
Daha sonra İzmir'e taşınmayı düşündüm merkezi bir yere ve güzel bir eve.
Orayı kiraya verir yine aynı mantık kiraya verdiğim günler kendim daha uygun fiyatlı biryerde kalırım öyle öyle para biriktiririm belkide bu işi geliştiririm diye düşündüm.
Ama elimdeki para şuan izmire taşınmaya yetmiyor :(( yeterse bunu yapıcam zaten bu fikir benimde çok önceden düşündüğüm bir fikirdi.
Şuan kaldığım rezidansta dairemi kiraya verebilirim aslında nasıl olur diye deneme amaçlı ama sürekli anahtar değiştirmem ve özel eşyalarımı evden yok etmem gerekicek ve bunlardanda önemlisi dediğim gibi diğer daireler internetten birşekilde denk geldikleri zaman başına bela alıyorsun =) bu tarz sıkıntılar olmasa hakikaten yapılabilecek en mantıklı iş.
Ama izmir gibi yerlerde bunu yapmak daha mantıklı. şimdi turist akın ediyor ve haftalık,aylık kiralık yer arayan çok insan var. Belki kısmet olur yaparım cesaret ederim aslında ondan yana sıkıntı yok ama şuan hem para hemde izmir'de uygun fiyatlı güzel daire bulma sıkıntısı var. gidip orada biraz kalıp dairelere bakıcam internettekiler çok eski ve pahalı. yeni evler daha da pahalı.
Fikir için tekrar sağol kardeş.
Senin fikir tabi yeni bir daire kirayalıp orayı kullanmak üzerine. Ama bunu istanbul'da değilde yine en güzel izmir gibi tatil beldelerinin çok olduğu yerlerde yapmak daha iyi olur bence. istanbul'da çok iş çıkmaz gibi geliyor. Yapan var mı hiç istanbulda çok kazanan var mı? izmir daha mantıklı geliyor bana çünkü çeşme'si alaçatısı... insanlar haftalık aylık kalacak yerler arıyorlar deli gibi. İstanbul'da ancak Şile,Ağva gibi yerlerde bu yaz sezonu daha iyi olur herhalde=)

ÖNEMLİ NOT: Bu konularda aracı yada iş ortağı şeklinde çalışabiliriz isteyenlerle =)

medyaex adlı üyeden alıntı

Rezidanslardan 2 daire kiralıyorsun aylık sonrasında 2-3 saatliğini 150 liradan kiraya veriyorsun. 2 dairenin aylık sana getirisi 15 bin lira oluyor 3 bini kiraya çık 12 bin sana kalıyor. Daireyi patlatırsan 20 bin ceza yersin + daire mühürlenir orası ayrı tabi :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al