sdemirtas adlı üyeden alıntı

alialkan Ödemeyi peşin aldı, işi yarım bıraktı. Online olmasına rağmen dönüş yapmıyor. Şikayet konusu da açacağım. Sonuçlanana kadar ticaret yapmamanız önerilir.

:) Ben kimseden para peşin alıp iş yapmam buradaki tüm referanslara mesaj atarsanız size aynı cevabı verecektir.

Benim prensibim kullanıcıya uygulamayı sunarım beğenirse satın alır ödemeyi alırım :)

Bu arkadaşın mevzusunda size açıklama yapmak istiyorum;

Öncelikle reskin hizmeti yapıldı arkadaşa bu süre zarfında uygulama çalışmıyor ve uygulama play storeden red yedi diye geri dönüş yapıldı. Uygulama başka kaynaktan satın alınan bir uygulama kesinlikle reskin işlemi yapılır ve bırakılır normalde. Ama iyilikten maraz doğdu. Uygulamadaki sorunlar giderildi. Uygulamadaki ihlal edici olaylar 2 gün boyunca uğraşılıp giderildi ve taraftan kesinlikle bu iş için bir ücret talep edilmedi. Skype mevzusuna gelince şehirdışındayım bilgisayar yanımda değil ne mesaj gelmiş ne bildirim vs hakkında bir bilgim yok. Şuan sitede konuma gelen yorumla öğrendim bunun için kusura bakma diyebilirim kendisine. Ancak diğer işlemler için kendisinin bir vefa borcu varken böyle bir yorum yapması kesinlikle kabul edilemez. Şimdi ekibime mesaj atıyorum sıkıntısı ne ise arkadaşın halledilecektir.