sworks adlı üyeden alıntı

Örneğin turhost'da transfer etme ücreti 60 lira görünüyor ortalama vergilerle birlikte. Veridyen'de ise 56 lira görünüyor sanırım KDV hariç olabilir. Muhtemelen en ucuzu Netinternet.com, KDV dahil 56 lira görünüyor.

Zaten domain transfer ücretlerini 20-30 liraya bulamazsınız. Bulursunuz bulmasına ama o bulacağınız fiyatlar hosting paketi vs. satın alırsanız geçerli olur.

Transfer işlemi oldukça basittir.

• Transfer edeceğiniz siteye girip domaini yazarak transfer et butonuna tıklayacaksınız.

• Godaddy yönetim panelinden transfer kısmına gireceksiniz ve domaini transfer etmek için işlem başatacaksınız.

• Bu süre içerisinde domaininizi transfer edilemez şeklinde kilitlediyseniz, Godaddy'den o kilidi kaldırmanız gerekir.

• Bir süre sonra Godaddy mail adresinize domaininiz için transfer kodu gönderecek.

• Bu transfer kodunu kimseyle paylaşmayın. Kodu domaini taşıyacağınız firmaya yazacaksınız. Sonrasında ödemeyi vs. yapacaksınız..

• En son Godaddy yönetim panelinden transfer sayfasına girdiğinizde, transfer işleminiz orada görünecek. Direk onaylayabilirsiniz.

Bu kadar.

Anladım hocam tesekkurler.Peki o netinternetten falan yapsam ilerde bana problem oluşturur mu? Yani atıyorum sadece domain ama godaddy nin sagladigi bir şeyi saglamama olasılığı falan var mı?