wmaraci reklam
lidertakipci

Geçiminizi nasıl sağlıyorsunuz?

34 Mesajlar 3.393 Okunma
wmaraci reklam

kemalunlu70 kemalunlu70 kıyıdan kopa kopa derine indik Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 774
  • Beğeniler 294 / 295
  • Ticaret 3, (%100)

Abi sen bu gidişle Google ı satın alırsın :laugh:

yalnız kalırım sanma, mutsuz olurum sanma
wmaraci
reklam

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
kemalunlu70 edit buyuk fail.s

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Sağlayamıyorum şu sıralar:/

Dasha Dasha Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Dostlar ben de öğrenciyim :) yaşlarımız yakın iş sizde bitiyor biraz araştırın yeni şeyler deneyin bunun için para gerekmiyor araştırma yapmak için internet bağlantısı yeterli ben bu işe 900TLlik bir telefonla başladım şu an altımda 30klık dizdiğim pc'im var. Öğrencinin kaderi değil yani bu. Çevremdeki öğrencilerin %90nı aç geziyor çünkü bir şey yapmak için çabalamıyorlar(sizi tenzih ediyorum tabii demek istediğimi anlamışsınızdır)

Bu zamanda girişimci olursanız sürekli yeni şeyler denerseniz elbet biri tutacaktır. Arkadaşlar bir müddet sonra kaybetmekten zevk alır hale geleceksiniz çünkü her kaybedişinizde doğru şıkka bir adım daha yaklaşıyorsunuz tecrübe konuşuyor.

En önemli nokta şu asla pes etmemek gerekiyor. Öyle anlar geldi ki ben boşa mı kürek çekiyorum hislerini her dakika yaşamaya başladım ancak bir müddet sonra bu düşüncelerden sonsuza kadar kurtuldum kurtulmak zorundaydım. Bir işe giriyorsanız kaybetmeyi göze alarak giriyorsunuzdur zaten. Bunu sürekli kendinize hatırlatıp can sıkmanın gereksizliğine lüzum yok. Velhasıl öğrencidir aç gezmek zorundadır ya da öğrencidir cebinde 5 kuruş yoktur argümanlarını çürütmek sizin elinizde :)

Bir arkadaşım vardı çocukluk arkadaşım hatta tembel herifin tekiydi ben buna senelerce bir şeyler öğretmeye falan çalıştım tek vasfı iyi bir ünide okumasıydı fakat üniler 21.yy da bir halta yaramıyor artık neyse bu kişiyle arkadaşlığımız geçen aylarda bitti sebebi de kendini uyanık sanıp arkamdan iş çevirerek benim sektörümde beni taklit ederek 1e1 benden içerik vs.. çekmesiydi. Böyle de olmayın aman diyeyim :) size bir şeyler öğreten öğretmeye hevesli insanlar varsa onlara hak ettikleri değeri verin. Ben bu yüzden kimseye yardımcı olmuyorum artık 10-12 senelik arkadaşımdan kazık yedim forumdaki bir üye neden kazık atmasın :) bu son paragraf sürekli tavsiye veriyorsun neden detaya girmiyorsun diyenlere(düşünenlere) yönelik

Edit: Bu benim mesleğim değil bu arada benim 5 ten fazla şu an gelir elde edebildiğim işim ve ayrıca uzman olmak kendimi geliştirdiğim bir alan var(Yapay zeka-Robotik) Tavsiyem boş zamanınız olmasın sürekli bir hobiyle işle o zamanı doldurun. Bir müddet sonra bu hobiler size güzel gelirler getirecektir.

bazıları yanlış anlicak edit.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al