wmaraci reklam
lidertakipci

Hosting ile İlgili Acayip Bir Sorun

13 Mesajlar 2.078 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Dup Dup Düp! Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Eğer sorun hosttaysa ellerindeki en güncel hâli yüklemişlerdir. codeguard gibi sistemler var bunun için. Yaptığınız her kod ve veritabanı değişikliğini kendi hostlarında saklıyorlar. Onay vermediğiniz değişikliklerden uzak tutuyor, tek tıkla geri döndürüyorlar. Ben, host ile codeguard arasındaki veri şifrelenmediği için güvenmedim, üstelik ftp ve veritabanı şifrelerini istiyorlar, kullanmadım. Sen bakabilirsin.

wmaraci
reklam

scoofield scoofield WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 2 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

Dup adlı üyeden alıntı

Eğer sorun hosttaysa ellerindeki en güncel hâli yüklemişlerdir. codeguard gibi sistemler var bunun için. Yaptığınız her kod ve veritabanı değişikliğini kendi hostlarında saklıyorlar. Onay vermediğiniz değişikliklerden uzak tutuyor, tek tıkla geri döndürüyorlar. Ben, host ile codeguard arasındaki veri şifrelenmediği için güvenmedim, üstelik ftp ve veritabanı şifrelerini istiyorlar, kullanmadım. Sen bakabilirsin.

Artık bekleyecez ne yapalım umarım böyle bir şey daha olmaz.İnsanın sinirini bozuyor yav :)

Benim için sadece iyi ya da kötü insan vardır.

Dup Dup Düp! Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

scoofield adlı üyeden alıntı

Artık bekleyecez ne yapalım umarım böyle bir şey daha olmaz.İnsanın sinirini bozuyor yav :)

İnşallah olmaz :) Yaptığın işi yok yere bir daha yapmak çok sinir bozucu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al