batufan adlı üyeden alıntı

hoca bu alet yavaşş :( benim asus var 5 yıllık benim laptop bundan daha hızlı bak garanti veririm. benimkisi core duo işlemcili 3 gb ram 512 ekran kartı var.Sizin almış olduğunuz tek oyunlarda görüntü kalitesi olarak geçio onun haricinde benim laptop performans olarak daha hızlı.Gidin asus alın en iyisi

Neye kanaat ederek hızlı diyorsun.

Ek Olarak:

teknobeyinnet adlı üyeden alıntı

Samsung mu? Samsung laptopunu çöpe atan arkadaşım var benim ısınma sorunu yüzünden. Isınınca kapanıyor. Telefonları da böyle, ısınınca kapanıyor. Memnun kalmayacaksın, söyleyeyim. O kadar marka varken Samsung...

Her bilgisayarda ısınma sorunu olabilir bundan kaçış olmaz. Asus'un N ve K serilerinin bazı modellerinde de ısınma sorunu var o zaman Asus da mı kalitesiz bilgisayar üretiyor çöpe mi atalım. Sitemi zorlayan oyun veya program yüklerseniz yahut HDD'yi tamamen doldurursanız pc çok ısınır ki aşırı yüke dayalı durumlarda kendini kapatır parçalara bir zarar gelmesin diye. Fakat bu model de fazla ısınma sorunu yok tabi sistemin kaldıramayacağı şekle sokmazsanız. Burada sorulması gerek ekran kartın 64 mü 128 bit mi eğer yeni üretimden çıktıysa muhtemelen 128 bit olarak gelecektir buda gayet giriş seviyesi için gayet iyi.