Başka platformlarda satışını gerçekleştirdiğim uygulamalarımı yoğun istek üzerine wmaracında da satışa sunma kararı aldım. Sektörün bu konsept ile çıkan ilk uygulamalarıdır. Çakma ve kopya uygulamalar ile karıştırılmaz ise sevinirim. Gelir kanıtları ve sistemler mevcuttur.

-ÇARK ÇEVİR PARA KAZAN-

Son durum3;
3-4 gününü doldurmamış müşteri gelirleri aşağıda;

Demo Uygulama Son Gelirler 10-13 TL'dir.

Son durum2;
Şuan bir müşterimin günlük geliri sırf taktikle 7-10 tl civarlarında, bu tarz oyunlar alırken dikkat etmeniz gereken şeyin ön plan değil arka planda çalışan sistem işleyişi olmasına dikkat etmenizi öneririm. Her oyun/uygulama az kullanıcı ve az zamanda yüksek reklam gelirleri yapamaz.

DEMO UYGULAMA SON DURUM;

Herhangi bir reklam çalışması yapılmadı. Sadece vereceğim taktik uygulandı. Ortalam 50-150 kullanıcı arasıyla sağlanan gelirler. Uygulamanın yüklendiği gün kazanç başladı.

Uygulama kullanıcılara çark çevirerek para kazandırma uygulamasıdır. Gelirler reklamlardan sağlanır. Belli bir puanın belli bir TL karşılığı vardır. Bunu satın alım işleminde istediğiniz şekilde ayarlayabilirim.

Uygulama otomatik bir şekilde ilerler. Oyun sahibine neredeyse sadece para çekme isteklerini hesaplara havale etmek veya telefona TL olarak göndermek kalır.
Şuan piyasada sadece demo sürümü vardır onunda tanıtımı yapılmamıştır. İlk alan arkadaşlar kendilerine özel app yazdırmış gibi düşünebilirler.

Sadece APK veya Kaynak kodlar dahil şeklinde satın alabilirsiniz.

Demo uygulama 50 kullanıcı ile ilk gününde 5 TL kazanç görmüştür.

Yanında daha önce inek sağ oyununda kullandığım reklam bütçesiz bir şekilde kullanıcı toplama taktiğini vereceğim. Bu taktikle günde yaklaşık 20-100 kullanıcı arası kazanabilirsiniz.

Eğer uygulamayı tüm satış hakları dahil almak isteyen olursa ulaşabilir.

Uygulama Özellikleri;
- Açılış Ekranı
- Üyelik Sistemi
- Referans Sistemi
- Geçiş, banner ve ödüllü olmak üzere 3 çeşit reklam
- Bildirim özelliği
- TL veya Kontör olarak bakiye çekme isteği
- 2 Kat puan ile çark çevirme

Uygulama Görselleri;

Sadece APK Fiyatı: 699 TL yerine 599 TL
Kaynak Kodlar Dahil Fiyatı: 1499TL

İnek Sağ Para Kazan VEYA Tavuk Besle Para Kazan uygulaması ile birlikte 999 TL

(Kaynak kodlar dahil alan arkadaşlardan ödeme 2 parça şeklinde alınabilir.)

- TAVUK VEYA İNEK BESLE PARA KAZAN OYUNU -

Uygulama kullanıcılara para kazandırma uygulamasıdır. Gelir reklamdan sağlanır.
Konsept tavuktan yumurta toplayarak puan biriktirip bu puanları sisteme yollayarak TL kazanma şeklindedir.

İnek versiyonuna, yorumlara ve referanslara ulaşmak aynı zamanda soru işaretlerini gidermek için aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz;
https://www.***.net/android-amp-ios-alisveris/1988264-inek-sag-para-kazan-oyunu-ilk-gunden-kazanmaya-baslaaz-kullaniciyla-yuksek-kazanc.html

Daha önce yaptığım "İnek sağ para kazan" oyununun tavuk ve yumurta versiyonudur. İnek oyunu piyasada yeterince yaygınlaştığı ve bir çok arkadaşın farklı versiyon isteği üzerine yapılmıştır. Belli bir satıştan sonra satış inek versiyonunda olduğu gibi durdurulacaktır. Amaç herkesin aynı oyuna sahip olup birbirine saldırmasını engellemek.

Bu sefer demo oyunu hiç bir şekilde markette yükseltmeyeceğim, ilk oyun bende değil oyunu ilk satın alan arkadaşlarda olsun istiyorum. Diğer türlü oyunun ilki bende olduğu için müşterilerime rakip olmuşum gibi gözüküyor.

Bu tarz oyun alırken bakmanız gereken ön plan değil her zaman arka plan olmalıdır. Her uygulama reklam kazancını yüksek tutmaya müsait değildir. Bir hevesle benzer(kopya) uygulama yapanlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Piyasadan anlamayan kişiler ile çalışmanızı önermem.

Aşağıda bulunan reklam gelirleri sadece benim uygulamalarım için geçerlidir. Kopya uygulamalar ile karıştırmayınız.

Yanında reklam ücreti ödemeden (reklam vermeden) uygulamaya günde 20-100 üye kazandırma taktiği hediye ediyorum. Bu taktik ile inek oyununda bir çok müşterim her hangi bir reklam bütçesi ayırmadan günlük 20-50 tl arası gelirleri ulaştı. Ben kendi demo oyunumdan toplamda 1900 TL para çekimi sağladım.
Uygulama Özellikleri;
- Açılış ekranı
- Üye olma, giriş yapma
- Oyun anlatımı ( tutorial)
- Geçiş reklamı, banner reklam, ödüllü reklam
- Duyuru sistemi
- SSS kısmı
- TL, Puan, exp sistemi
- Banka hesabı giriş bölümü
- Puan gönderme
- TL çekme isteği gönderme

GELİR GÖRÜNTÜLERİ

Görsel 1

Görsel 2

Görsel 3

Görsel 4

Günlük Gelirler

Gelirler müşterilere ve 1 adet demo oyuna aittir.
Forumda gelir vadetmek yasak olduğu ve kimsenin bu sözü veremeyeceği üzere bende vermiyorum.

Sadece APK Fiyat : 499 TL
Kaynak Kodlar Dahil Fiyat : 999 TL

İmzamda bulunan Çark Çevir oyunumla birlikte alırsanız 999 TL

(Her iki fiyatada logo ekleme, reklam kodları ekleme vb. değişiklikler dahildir.)

Detaylı bilgi ve iletişim için pm veya
Hızlı iletişim için telefon: 531 303 60 otuzbeş
(Lütfen detaylı bilgi istemek yerine daha kısa sürede daha verimli cevap alabilmeniz için direkt sorularınızı yöneltin)