yakupbeyaz adlı üyeden alıntı

@aboootv @anlatilmayanbilgiler Kurucu ve yöneticisi olarak yani yıllardır bu işin içinde olan biri olarak size önereceğim tek şey paylaşımlarınıza etkileşim getirecek görüntüler ekleyin. Belirli bir taslak üzerinde ilerleyin ve çizginizi asla bozmayın. 5-20 arası yorum kasacak hesap açarak instafly kullanarak takipçinizi artırırın. Haricinde sosyalpanelci.com ve takipavm.com ile müşterilerime takipçi ve beğeni hizmeti sunmaktayım fakat bunu kimseye önermem ve kendimde asla atmam. Kesinlikle full organik ilerleyin. Biyografi kısmınıza emojileri çok koymayın sade görünümlü hesaplar gözü yormaz ve kişiler bu sayfaları daha çabuk aklında tutar. Daha çok çok yazılacak şey var elbette ama benden size şimdilik bu kadar ;) Faydalı olabildiysem ne mutlu bana 😊 - (BEYAZMEDYA) - 0538 400 71 01

5-6 yorum yapacak kadar hesap açarım. Algoritma için tamam bunu cebe kattım. Çarpıcı görselleri nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum çünkü genellikle işim ham maddesini kökünü vermeye hedefliyorum. Değerli bir içerik yaratmak istiyorum. Bu yüzden genellikle yazı paylaşıyorum bilgiyi aktarabilmek için. Çarpıcı görsel eklersem galeri şeklinde olur fakat tüm sayfanın galeriden ibaret olması doğru mu işte bu konuda kararsızım.