Shinigami adlı üyeden alıntı

Şimdi burdan linke direk tıklamadan sitenizi google'da aratıp bulmaya çalıştım direk site ismini yazmadan bulamadım , insanlar google'ye "mikail online" yazmazlar öyle olunca 2.plan olarak içerik ön plana çıkmak zorunda sizdeki içerikler son zamanlarda bütün benzer sitelerde var , öyle oluncada ziyaretçi az geliyor ve tıklama olmuyor. Örnek ;

Sitenizde ilk gözüme çarpan içeriği "Okullar ne zaman açılacak.." adlı konu başlığını googlede aratıp sizin siteyi bulmaya çalıştım ilk 2 sayfada yok 3. sayfada çıkıyor ama arayan aradığını bulmuş oluyor kimse 3. sayfaya gelmez ama daha ilk sayfada şöyle bir site var üstelik blogspot ;

"kac-gun-kaldi.blogspot.com"

Demek istediğimi anlamışsınızdır umarım :) Yani İçerik girerken site ismini 2.plana attıysak tek yapmanız gereken içerik konusunda önce davranmak büyük sitelerin yaptığıda bu zaten %90'ı vampir gibi yabancı siteler içerik girsin diye bekleyip onlar girer girmez türkçeye çevirip yapıştırıyorlar siteye..:)

Bir tıkta benden gelsin..

Çok haklısın anladım bunu ama site hitlerim çok iyi bence. Bugün adsensde gözüken 1350 görüntüleme var ama kesinlikle haklısınız çook geri planda site. Bunu not düştüm çook teşekkür ederim kesinlikle bu konuda ilgilenmem lazım. Tıklamalar için sağolun varolun krallar :angel: