kadaj7794 adlı üyeden alıntı

20 gündür gitmeyen sipariş için destek açtım. Bir de anlık beğeni diye mesaj attınız hemen denedim ve beğeni gitmedi.

Güncelleme 23.07.2019
Ticket açalı 2 gün oldu ve hala cevaplanmadı. Bu nasıl sorumsuzluk! Aynı gün sms ile panel kampanyası diye mesaj gönderiyorsunuz ve panele bakmıyorsunuz bile!

kadaj7794 adlı üyeden alıntı

http://prntscr.com/ok4oc9 şu hale bakın ya whatsapp üzerinden de dönüş alamıyorum! 1 gün daha dönüş alamazsam şikayetvar gibi yerlere de durumu bildireceğim!

darkbelow adlı üyeden alıntı

tam bı soyguncular allahtan 8.5tl yatırdık denıyelım dıye sımdı sıte gumlemıs whatsaptan cevap yok tıcket cvp yok hıc bırseyde calısmıyor uzak durun

Öncelikle merhaba arkadaşlar api saglagicimiz ile ywşadigimiz sorunlardan dolayi bir çok servis çalişmamaktadir.
Api saglayan kişiden buyuk bir kazik yedik 10bin liranin ustunde şuanda kendimizi toplamaya çalişiyoruz.

Umarim hiç kimseyi uzmedik bizimde canimiz sikin bu konudan yana hiç moral kalmadı açikcasi sizin gibi bir çok müşlerimiz mevcut kredi için bir bankaya başvurduk onay bekliyoruz henuz ondan sonra api sorununu çozunce tek tek ilgilenegiz özur dilerim cumleten