Merhabalar, SMM panellerdeki beğeni problemi biraz ironik geliyor mu sizlere de? Naptınız kooperatif kurup organize fiyatları arttırma politikası mı geliştirdiniz arkadaş. Nasıl oluyor da youtuber tayfaya gelen beğeniler 7-13 saniye arasında 3k-16k arası gelebiliyor da bizim canını yediğim SMM panellerinde 1-2 güne dahi gelmeyen olabiliyor. Güncelleme safsatası mı diyeceksiniz? Kendi kullanıcımız bilmem şöyle hızlı diyenlerde bile hızlı değil beğeni servisi. Drip feed defaulta aldınız herhalde. Vallahi sıkıldım. SMM sahipleri boşuna yazmasın valla kalbini kırarım. Api ile çekip milleti dolandıranı mı dersin, sistem bizim gardaşımlı konuşanı mı dersin. Şikayet ediyorum adamlar hala forumda satış yapabiliyor. Neden? Kendi paramızda rezillik yaşadığımız bi bu kalmıştı o da oldu. Arkadaşlar cidden çözümü neyse DM'den yazın. Influencer tayfanın beğeni datası nasıl oluyor da ağzınızdan düşürmediğiniz o instagram güncellemesine takılmıyor da bizimkiler takılıyor. Zırt pırt arttırdığınız fiyatlar da cabası. 40 kuruşa aldığımız beğeniyi 20 tl ye satıyorsunuz şuan. 85 yazanı gördüm insaf.