bi ssl sertifikası fena olmazdı.

Edit : Paket içeriklerini yazmasanız, belirsiz olsa daha ilgi çekici olabilir. Merak uyandırmak satışları arttırır. Ayrıca; haddim değil ama çikolata çok klasik kalıyor bence :(

Güzel, dayanıklı bir çiçek ve içinde kişiye özel moral verici bir not ile birlikte kitap olabilir. Ama ben çikolata da koyacağım ulan ! diyorsanız... koyun tabi :)

Edit2 : Unutmadan ; sitede regl takip sistemi olmalı bence. Şahsen ben kadın olsam ve regl dönemine girmeden herkes gibi ayın ilk haftası alsam paketi hiç çekici olmazdı benim için. Sistem, o gün regl dönemine giren abonelerinizi size bildirip, hediye kutularını yollamanız gerektiğini belirtmeli. Diye düşünüyorum...

Edit3 : Tam mesajı editliyorum, aklıma başka bişey geliyor tekrar konuya dönüyorum :D Her neyse mesajı sonlandırmadın önce herkes reklamlar hakkında bişeyler yazmış. Bunu görünce : “İyi ürün, reklama ihtiyaç duymadan da kendi kendini pazarlar.” gibi bir söz vardı onu hatırlattı. (Yazmadan geçmeyeyim dedim)

İçimden gelen edit :) : Bizim jenerasyonun girişimcilik konusunda ne kadar istekli, hevesli, çalışkan olduğunu gördükçe mutlu oluyorum. Hepimize bol şanslar...

Gece gece çok gevezelik yaptım :) İnşallah herkes istediği, hayal ettiği başarıyı yakalayabilir.

İyi forumlar...