selam arkadaşlar benim bir psikolojik rahatsızlığım var psikotik bozukluk hastalğın adını tam söylemek istemiyorum bana utanç veren bir hastalık. Neyse esas konu ben bu psikolojik hastalık yüüznden tedavi görüyorum tedaviye başlarken ailemin baskısı ve polislerinde tedavi görim diye motive edici sözler söylemesinden dolayı tedavi olmayı kabul ettim. Senelerdir tedavi görüyorum. Artık hastanelerden nefret etmeye başladım. Tedavimi sonlandırmak istiyorum ama merak ettiğim bir nokta var ben doktoruma tedavimi bitirmek tedavi görmek istemiyorum dersem onun beni ben istemesemde hastaneye yatırmaya hakkı varmıdır. artık webmasterlık ile alakalı bir forumda böyle bir konuyu neden açtığımı bilmiyorum ama çaresizlik işte. Burda pek çok sorunuma yanıt bulduğum için bunada bulacağımı düşndüm. Neyse ben 18 yaşından büyüğüm özet olarak tedavimi bitirmek istediğimde doktorların ailem ile işbirliği yapıp ben istemediğim halde yasalara göre beni hastaneye yatırmaya yetkisi var mı? bunu öğrenmek istiyorum teşekkürler.