Farukyldzfa adlı üyeden alıntı

Kardeşim bende Gölhisarda uygulamalı bilimlerdeyim 2. Senem. Ters bir yerde kalıyor otogarı vs. bir şey yok. Yurt ve okul hakkında bilgi veririm. bir sorunun olursa yardımcı olurum seve seve. Özelden mesaj atabilirsin numaramı veririm

Dostum mesajına cevap veremiyorum hata alıyorum.

Bende giderken araştırdığımda hiçbir bilgiye ulaşamadım korkarak gittim. İstanbuldan çıkarak gittim. Burdur diyorlar ama burdurla alakası yok denizliye daha yakın. Burdur otogarından 1.30 2 saat sürüyor.

İkinci öğretim değilsen herhangi bir ücret vermiyorsun. Sadece acil tıp teknisyenleri için boy felan ölçülüyor diye biliyorum. Kayıta gitmene gerekte yok. Okul başladığı gün diploma ve resim veriyorsun başka bir şeye gerek yok. Sende benim kadar kasma her şey kolay. Ben internette aradıpımda bir bilgi bulamadığımdan sitemde konu dışı bir makale yazmıştım onuda incele. Burada fazla vakit ayıramıyorum istersen whatsapptan istediğin soruyu sorabilirsin çekinmeden seve seve cevaplarım

Web sitemdeki yazı

https://www.yildizscript.com/golhisar-uygulamali-bilimler-yuksek-okulu-gubyo-hakkinda-golhisarda-ogrenci-olmak/