Siteyi satış sebebim. 3 yıldır projelendirmek için elde tutuyordum. Ancak farklı bir projde yer alacağım için bunu satmaya karar verdim. Site proje aşamasında kaldı. Öylesine bir site kurulup içi boş kalmasın diye bir kaç yazı atıldı. Yaklaşık yazıları iki yıl önce attık. Ellemedim siteye bile ama Google üzerinden iyi bir ziyaretçi gelişi oluyor. Ancak hiç takip etmedim. Sitenin ismi yerliarabalar.com. Harika bir proje ile büyük işler başarabilirsiniz. Siteyi dilerseniz yeniden düzenleyebilir farklı düşünceleriniz ile renklendirebilirsiniz. Artık gerisi sizin hayal dünyanıza kalmış. Üzerinde kurulu site var diye site diyorum esasında domain değerli olduğu için kazançlarınız yüksek olacaktır. Neyse Hadi hayırlı satışlar. Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

Site adresi : Yukarıda ismi yazıyor.
Site için istenen fiyat: Teklif Usulü ( Aklımda bir fiyat yok. Sormayı düşünenler kendi aklındaki fiyatları söylerlerse sevinirim)
Sitenin aylık getirisi: Getirisi yok
Sitenin açılış tarihi: 2017 yılında domain lisanslandı.
Kategori, sitenin içeriği nedir: Otomobil
Günlük hit sayısı: Hepsi Google üzerinden geliyor. Ortalama 3 yıldır ( Günlük ziyaretçiler takip edilmedi)
Ziyaretçi kaynağı: %100 Google
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 3 Yaşında
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerikle birlikte satılık
Hosting dahil midir: Hosting 1 hafta idare edilir.
Banlı olduğu sponsor var mı: YOK
Banlı olduğu arama motoru var mı: YOK
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: EVET
Yazılım lisans sonlanma zamanı: YOK
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: YOK