Selam beyler, genelde Google üzerinden araştirma yaparken Amp kurulu sitelere yada forum sitelerine denk geliyorum , Amp sayesinde bakmak istediğiniz konu her ne kadar hizli açilmiş olsa da gerek sadeliğinden gerekse bir forum sitesinde yanlişliktan dolayi ( hem kendileri amp kurmuş , hemde google tarafindan amp'li link verilmiş , kısaca linklere girip bakinca forum sitesinde bozulma yaşanmiş, neyse konu bu değil ) Amp bana güzel gelmiyor . Bu nedenle link'e tiklayip şöyleki ;
https://www.google.com/amp/s/www.hostinger.web.tr/rehberler/wordpress-kurulumu/amp/
-Koyu kismi siliyorum . Fakat bu epey yoruyor beni :)
Merak ettiğim şey ve Wordpress Eklenti yapan insanlara verebileceğim ( belki benim sayemde böyle bir şey olur :) ) sıfırdan baştan alirsak ; (bu arada resimlerle anlatsam güzel olurdu fakat ss alamiyorum , kusuruma bakmayin lütfen )
Amp'li siteye girdik , Biz sitenin amp'li görünmesinden hoşlanmadik , link'i üstteki gibi de değiştirmek istemiyoruz peki ne yapabiliriz ? Tabi ki hemen üstte bulunan yazinin normal halini göster butonu olsa , bunu da bir eklentiyle sağlasak , son olarak bunu bir türk yapsa , çok güzel olur , kolaylik olur en başta :) ben bugünlük düşünme kotami doldurdum iyi forumlar :) (ayrica hiç karmaşik anlatmadim , bir önceki konumda bu yüzden epey başım ağrıdı:( )