yazilimsoru adlı üyeden alıntı

Seocalismasi konu ile alakalı olmasada aynı kategorideki sorulara linkle yönlendiriyorum.

Primer hocam bu sadece aynı sayfada uzun süre durmasını sağlar benim istediğim diğer sayfalarada baksın.

ulas2016 hocam gayet iyi fikir ama uzman birini bulup siteye getirmek maliyeti yüksek olur diye düşünüyorum.Tasarımda beğenmediğiniz yerleri söyler misiniz? Ya da şöyle olsa iyi olurdu dediğiniz örnek bir tasarım var mı?

Gglog Yapılabilir.Bunu deneyeceğim.

Cyprus konu ile alakalı olmasada aynı kategorideki sorulara linkle yönlendiriyorum.

ntd Tasarımda beğenmediğiniz yerleri söyler misiniz? Ya da şöyle olsa iyi olurdu dediğiniz örnek bir tasarım var mı?Sorulara bende cevap veriyorum bir çoğunu zaten ben cevapladım bilmediğim konularda araştırma yapıp cevapladım.Sitede puanlama sistemi var.Bu puanlama sistemini geliştirip ödül sistemide eklemeyi düşünüyorum.Reklam vermeyi düşünüyorum siteye ama reklam hakkında hiç bilgim yok ilk başta 20 tl'lik bir reklam vereceğim google'a eğer bildiğiniz daha iyi bir yöntem varsa yazarsanız sevinirim.Uzmancevap'ı biliyorum sürekli açılıp açılıp kapanıyor ama her açılışında adam kitleyi çekmeyi başarıyor.Nasıl yapıyor bilmiyorum.Benim site neredeyse 2. yılına girecek.Ne kadar az hit alsada kapatmayı düşünmedim siteyi.Halada düşünmüyorum.Tutabildiğim kadar açık tutup bir kitle oluşturabilmeyi ve siteyi geliştirmeyi düşünüyorum.

digibuzz bence yeterli değil hocam ekstra bir şeyler yapılması lazım.Bilgiyi alan siteden kaçıyor genelde.

Hepinize cevaplarınız ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Farklı önerilere hala açığım.

İlgi çekici içerikler olunca aynı sayfada değil diğer konuları da gezer ziyaretçiler bunu anlatmak istedim.