lostyazilim

Wp Fastest Cache güzelliği

5 Mesajlar 670 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Konuya nasıl gireceğim bilmiyorum ama şöyle anlatayım. Bu işi yapan insanların Türk olması zaten ayrı bir güzelken bizim onlara destek çıkmamız Türk webmaster ailesinin büyümesini sağlar bence.

Konuyu reklam felan olarak düşünmeyin. Gerçekten bugün yaşadığım bir mutluluk için açma kararı aldım. Çünkü bu silsile yolu ile büyüyecek bir durum.

Her cache eklentisi her sitede düzgün çalışmayabilir bunu hepimiz biliyoruz ama bu tarz emek veren Türk insanların eklentisi sitenizde sorunsuz çalışıyorsa kesinlikle kullanmamız gerekir.

Cache eklentisini premium olarak almıştım. Gerçekten çok işime yaradı ve resim optimizasyon özellliği etkinleştirildi. Bende kredi aldım doğal olarak aldığım krediler bitince gece yarısı Wp fastest cache e bir mail attım sabah 6 da cevap vermişler bende üzerine öğleden sonra cevap yazdım. (anca uyandım :) )

cüzi bir fiyata resim optimizasyon kredisi aldım. ve sizde birtane hediye ederseniz çok sevinirim yazdım. Bunu öylesine yazmıştım açıkcası. 5 dk sonra yükledi arkadaş. Bu durum beni çok memnun etti.

Yapabiliyorsanız imkanınız var ise Türk webmaster alemine destek çıkalım arkadaşlar. Böyle bir aile ortamı oluşturmaya hepimizin ihtiyacı var.

Bu konuıyu buraya bir hikaye edasıyla anlattım doğru yere mı açtım bilmiyorum ama Teşekkürlerimi buradan da wp fastest cache sahibine ya da sahiplerine iletmek istedim. Hemde sizlerin böyle insanlarla çalışmasını isterim.

Saygılar
kresendo Philosopher yildirimdagitim

kişi bu mesajı beğendi.

İmza!!! Get Closer!
wmaraci
reklam

yildirimdagitim yildirimdagitim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** G**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 19 / 11
  • Ticaret 2, (%50)
harfi harfine katılıyorum yazdıklarınızın
ctnbckci

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

yildirimdagitim adlı üyeden alıntı

harfi harfine katılıyorum yazdıklarınızın

Bu duruma gerçekten çok mutlu oldum. Böyle insanlara denk gelmek gerçekten güzel. İşinin arkasında duran sahip çıkan insanları bulmak korumak bizim faydamıza açıkcası. Aynı şekilde host için çalıştığım buradan bir abim var o kendini biliyor. Ona denk gelmek bana bir hediye daha :)

İmza!!! Get Closer!

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
İşinin hakkını veren bir geliştirici topluluğu var. WP Fastest cache eklentisini ben de çok seviyorum ve diğer eklentilerle uyum ve sorun çıkartmama konusunda pek çok cache eklentisine göre daha başarılı diyebilirim. Zaten dünya genelinde de çok tutulan bir eklenti.

Aylar önce WP multisite desteğinin gelmesi gerektiğine dair geliştiricisiyle iletişime geçmiştim. Şu an öyle bir özellik olmadığını ileride eklenirse bana haber edeceğini söyledi. Üzerinden 5-6 ay geçmesine rağmen unutmayıp "multisite özelliğini ekledik" diye mail göndermişti. Destek konusunda çok iyiler umarız hep böyle devam etsinler.
ctnbckci Philosopher

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

sworks adlı üyeden alıntı

İşinin hakkını veren bir geliştirici topluluğu var. WP Fastest cache eklentisini ben de çok seviyorum ve diğer eklentilerle uyum ve sorun çıkartmama konusunda pek çok cache eklentisine göre daha başarılı diyebilirim. Zaten dünya genelinde de çok tutulan bir eklenti.

Aylar önce WP multisite desteğinin gelmesi gerektiğine dair geliştiricisiyle iletişime geçmiştim. Şu an öyle bir özellik olmadığını ileride eklenirse bana haber edeceğini söyledi. Üzerinden 5-6 ay geçmesine rağmen unutmayıp "multisite özelliğini ekledik" diye mail göndermişti. Destek konusunda çok iyiler umarız hep böyle devam etsinler.

Böyle şeylerin olması gerçekten güzel. Bu şekilde kurumsal şirket edasıyla çalışmak herkesin yapabileceği bir şey değil. Hem kurumsal hem samimiyeti bir araya katarak daha güzel şeyler başarabiliriz.

Biliyorsun birde hacklink ya da ddos saldırısı yapan tayfa varken böyle insanlara denk gelmek çok hoş
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

İmza!!! Get Closer!
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al