wmaraci reklam

Youtube Yeni Tasarımına Hazırlanıyor

4 Mesajlar 1.259 Okunma
smmexpress

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)

Merhaba sayın Sorbize okuyucuları. Bu yazımda yaklaşık bir haftadır gündemde olan bir konudan bahsedeceğim. Google kısa bir süre önce Google+1′i çıkadı, anasayfa ve arama sayfasına renk ve düzen olarak bazı değişikliklere gitti. Tüm bu yeniliklerin yanı sıra test yayını sayesinde fark edildi ki Youtube da tam gaz değişiyor. Biz de haberi olmayanlara duyuralım isyedik. Bence yeni Youtube eskisinden çok daha karizmatik olmuş :) Yeni tasarımı buradan deneyebilirsiniz.

[SIZE=3]Anasayfa Tasarımı:[/SIZE]

Anasayfada ilk dikkatimi çeken arama kutusu, yani üst menü oldu. Oldukça hoş olmuş bana göre.

[SIZE=3]Video Bölümü Tasarımı:[/SIZE]

Video tasarımı bana son derece karizmatik geldi. Gerek kullanılan renk gerekse video boyutları bölümü… Her şey iyice oturmuş gibi. Tabi çoğu kişiye tuhaf gelebilir. Bembeyaz bir tasarımdan siyah bir ekrana alışmak kolay olmayabilir. Alışacağız :)

[SIZE=3]Kullanıcı Sayfası Tasarımı:[/SIZE]

Kullanıcıların sayfası ise bir blog tasarımı gibi düzenlenmiş. Geniş thumblar kullanılarak düzen sağlanmış gibi. Ama video başlığı ve sağındaki okunma sayısı resim ile biraz fazla bitişik. Bozuk duruyor :)
Benden bu kadar :) Diğer değişiklikleri de siz keşfederseniz daha zevkli olur :)

Adresi tekrar vereyim: www.youtube.com/cosmicpanda
Bir dahaki yazımdaki görüşmek dileğiyle. Hoşçakalın.

Kaynak: Sorbize

wmaraci
reklam

Rastider Rastider WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 3, (%100)
Şahsen ben eski youtubeyi tercih ederim :rolleyes: Playlist dışındaki değişiklikleri beğenmedim :cool:

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Yeni tasarım konusu açıldıydıda neyse fazla konu göz çıkarmaz :D
Yeni tasarım güzel olmuş benim hoşuma gitti.

Loki Loki www.pokemontr.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Eski tasarım iyiydi yahu, sadece şu profil alanlarını biraz daha düzenleme şansımız olsa iyi olacaktı. Bunun dışında Subscriptions bölümünden çok şikayetciyim ben. Bir hafta uzak kalınca youtube'dan takip ettiğim çoğu vlog'un yeni bölümü kaybolup gidiyor listeden yenileri kalıyor sadece, sonra tek tek aç bak. =|

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al