freelance iş ilanları

mrocto.com Webmaster Forumu

30 Mesajlar 3.752 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
isim konusunda bişey demem cünkü ben ***'da wm ile alakalı bişey göremiyorum :) gelelim diger konuya wm forumu kolay kolay tutmaz heleki bi ekibiniz yoksa bu işe boşa başladınız demektir... öncelikle güzel bi ekibi arkadaşlarınız araısnda kurmalı daha sonra bu işe girişmelisiniz...
ayrıca fuub u biliyorsunuz onca google'de reklamını gördük ama zannetmiyorumki wmaraci kadar tutulsun...
iyinet yılların sitesiydi yaptıgı bi hata yüzünden(benim düsüncem) simdi seo yarısmaları felan yapsada toparlaya bilecegini zannetmiyorum cünkü kullanıcıya kulak vermiyo..
neyse konuyu dagıtmadan başarılar dileyim .. size hayırlı günler
abdullahdemir AyPrensi

kişi bu mesajı beğendi.

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
reklam

EnesKaya EnesKaya Programlama/Yazılım Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Programlama/Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 34 / 75
  • Ticaret 0, (%0)

abdullahdemir adlı üyeden alıntı

Sevgili wmaraci Üyeleri;

Sizler için yeni bir webmaster forumu kurmuş bulunuyoruz.Bu webmaster forumu ile sizlere her webmaster alanında hizmet vererek ve her türlü Webmaster alakalı konularda bilginizin olmasını saglamayı amaçlamış olarak yayın hayatımıza başlatık!!! .

Sizleri aramızda görmek bizi mutlu eder...

www.mrocto.com

bizler için kurulmuş iyi güzel ama zaten wma da bizler için kuruldu :)
abdullahdemir AyPrensi

kişi bu mesajı beğendi.

Skype ; eneskaya07

abdullahdemir abdullahdemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 47 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

tugraweb adlı üyeden alıntı

Hocam arkadaşın dediği de doğru sizinde. Alanadında illaki webmaster vb geçmek zorunda değil ancak mrocto da çok fazla kişisel site gibi durmuş. Tabi yine sizin tercihiniz. Bir forumu tutulur hale getirmek oldukça zordur. kolay gelsin.

Sevgili tugraweb ;

Forumu tutulur hale getirmek zor bir iş ama siz değerli arkadaşlarımın sayesinde bu zorlugu biraz hafifletebiliriz foruma üye olursanız çok mutlu olurum ...

Değerli yorumun için teşekkür ederiz...

Ek Olarak:

Sevgili yugocu ;

Pm ile görüşmemiz size uygun ise pm nizi bekliyorum.

Ek Olarak:

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

isim konusunda bişey demem cünkü ben ***'da wm ile alakalı bişey göremiyorum :) gelelim diger konuya wm forumu kolay kolay tutmaz heleki bi ekibiniz yoksa bu işe boşa başladınız demektir... öncelikle güzel bi ekibi arkadaşlarınız araısnda kurmalı daha sonra bu işe girişmelisiniz...
ayrıca fuub u biliyorsunuz onca google'de reklamını gördük ama zannetmiyorumki wmaraci kadar tutulsun...
iyinet yılların sitesiydi yaptıgı bi hata yüzünden(benim düsüncem) simdi seo yarısmaları felan yapsada toparlaya bilecegini zannetmiyorum cünkü kullanıcıya kulak vermiyo..
neyse konuyu dagıtmadan başarılar dileyim .. size hayırlı günler

Sevgili DeLi1SeY ;

Çok haklısınız benim yola çıkış amacım bu tür hizmet veren sitelerin belirli şartlar karşılığında üye kaydı alması v.b durumlar beni forum kurma projemi öne çekti .Güvendiğim ve güçlü ekibim vardı ama ekibim beni yarı yolda bıraktı ben işim nedeniyle fazla ilgilenemiyorum buna sebeb forum tam istenilen bir biçimde gitmiyor.Sizin gibi değerli arkadaşlara ihtiyaçım var ve foruma üye olursanız çok mutlu olurum ...

Ek Olarak:

antalya07 adlı üyeden alıntı

bizler için kurulmuş iyi güzel ama zaten wma da bizler için kuruldu :)

Sevgili antalya07 ;

Her site sizler için kuruluyor :)

...

abdullahdemir abdullahdemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 47 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba;

Forumumuzu değerlendirirseniz mutlu olurum.

...
wmaraci
wmaraci

SelimAtalay SelimAtalay iOS Medya Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 35 / 76
  • Ticaret 12, (%100)
Yeter be arkadaşım bi bitmediniz. Webmaster forumlarına sitenizin konularını açarak ne kazanmayı hedefliyorsunuz ? Gereksiz saçma sapan birşey bu ya. Hadi wm sitesi kurdun eyvallah ama rakip sitene gelip konu açmakda neymiş. Birşeyler yaparsın dikkat çekersin ve öyle üye kazanırsın böyle yaparak üyeden çok boş üye kazanırsın.
abdullahdemir

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Selim Atalay, alnından öpülecek insansın vesselam. Rakip forumda kendi forumunuzu da tanıtmak da neyin nesi!
SemihT abdullahdemir SelimAtalay

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 35 / 76
  • Ticaret 12, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Selim Atalay, alnından öpülecek insansın vesselam. Rakip forumda kendi forumunuzu da tanıtmak da neyin nesi!

Aynen hocam ya. Biz kimseye webmaster forumları veya blogları açmayın demiyoruz sadece böyle çocukca şeyler yapıp diğer sitelerde tanıtmayın.
abdullahdemir

kişi bu mesajı beğendi.

SefaUygun SefaUygun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Anestezist
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 87 / 266
  • Ticaret 6, (%100)

Selim Atalay adlı üyeden alıntı

Aynen hocam ya. Biz kimseye webmaster forumları veya blogları açmayın demiyoruz sadece böyle çocukca şeyler yapıp diğer sitelerde tanıtmayın.

Kimseyle böyle konuşamazsın kardeşim , istediğini yapar , isterse boş üye çeker ama bu sana böyle konuşma hakkı vermez.

Diğer sitelerde tanıtmayın diyorsun kendi siteni niye wmaraci forumunda tanıttın ?
abdullahdemir mujdatsayar AyPrensi

kişi bu mesajı beğendi.

phatgit phatgit WordPress Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 294 / 385
  • Ticaret 21, (%100)

SefaUygun adlı üyeden alıntı

Kimseyle böyle konuşamazsın kardeşim , istediğini yapar , isterse boş üye çeker ama bu sana böyle konuşma hakkı vermez.

Diğer sitelerde tanıtmayın diyorsun kendi siteni niye wmaraci forumunda tanıttın ?

Selim'in (tanımıyorum ama neyse :D) hiç webmaster forumu tanıttığı bir konu görmedim ben.
abdullahdemir

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 35 / 76
  • Ticaret 12, (%100)

SefaUygun adlı üyeden alıntı

Sefa bey önce böyle bir konuda her türlü söz hakkım vardır. Bende söz hakkımı kullanarak böyle bir yorum attım. Yorumda herhangi bir kural dışı söz olsa yetkili kişiler yorumu silerlerdi ama silmediğine göre. Gelelim benim siteme. Sitem webmaster sitesi içermiyor veya onun gibi birşey. Webmaster sitesi ( forum olarak ) başka bir wm sitesinde tanıtmak sizce çok doğru bi hareket herhalde!

phatgit adlı üyeden alıntı

Selim'in (tanımıyorum ama neyse :D) hiç webmaster forumu tanıttığı bir konu görmedim ben.

Tam olarak anlayamadım hocam ama neyse :)
abdullahdemir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al