Herkese merhabalar, rahatsızlık verdiysem affola ben Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi'nde okuyorum okulum bir yerde garsonluk yapıp okumaya çalıştığım için uzadı. Ve geçen ay işten çıkartıldım ondan ötürü şuan maddi olarak sıfırım hatta 3 gündür doğru düzgün bişey bile yemedim. Okul harcım var okumaya devam etmek için 577 TL 50 kuruş ödemem gerekiyor ve şu an yapabileceğim tek şey buradan gelecek işlerle ayakta durmak şuan 0 TL ye sahibim sizden gelecek destekler ve yapacağımız işlerle 6 günde çıkartırım inşallah.

Sizler için yapacağım şeyler

Domain + Host + WordPress kurulumu+tema kurulumu+seo ayarları =200 TL

Otoriter sitelerden backlink birgünde teslim +10 farklı backlink hediye = 130 TL

Domain + Host + istediğiniz tarzda script + seo ayarları = 200 TL

Sitenizin bütün iç güvenliğini yaparım hacklenmeme garantili.

biraztatil.com jenerik domain mükemmel bir domain olduğu aşikar ya marka ya da blog tarzı kullanılabilir = Teklif ne gelirse

Aynı zamanda İzmir Buca da ikamet ediyorum bana buraya yakın günlük ödeyen bir iş varsa bildiğiniz ona da kanulum.
Eğer burdan bir ihtiyacınız yoksa yine de bir destek olurum derseniz pmden hesap numaramı isteyebilirsiniz. Yardımınıza çok ihtiyacım var Allah herkesin gönlüne göre versin.

300 TL bulunmuştur forum dışı iş yapılmıştır kalan tutar 277 TL 50 kuruş güncel