Merhabalar, ek gelir oluşturmak istiyorsanız doğru konudasınız.
Çok fazla vakit harcamadan düzenli gelir elde etmek isteyenler için hazır site hazırlayıp sizlere sunuyorum.

Sistem nedir?

İnternette bulunan her işletme, fikir ve proje etkileşime ihtiyaç duyar. Kimisi bu etkileşimlere standart yollarla binlerce lira harcar, kimisi ise binlerce lira verip sponsorlu içerik oluşturmak yerine organik kullanıcı geri dönüşleri alarak ulaşır. Siz de insanlara bu sistem sayesinde organik olarak etkileşim satabileceksiniz. Hazırlayıp sizlere sunduğum sistem dahilinde aşağıda yazılan hizmetleri satabilecek, anında nakit kazanabileceksiniz.

Satacağınız Hizmetler

• Google Play İndirme, Yıldız, Yorum

• Google Maps Değerlendirme, Yorum

• Website Yorum

• Youtube Yorum, Abone (%100 Gerçek)

• Ürün Değerlendirme

• Anket Oylama

• Yarışma Oylama

• Kısacası Etkileşim Adına Her Şey.

Hizmetleri Nerede Satacaksınız?

Bu hizmetleri satabileceğiniz onlarca platform mevcut. Türkiye'de bunların başında gelenler ise ***, Bionluk, Sadeceon, Wmaracı.
Aynı sistemi yurtdışına uyarladığını düşünürsek: Fiverr, Upwork, Freelancer gibi platformlar da mevcut.
Keyword bir domain alır, adwords çıkarsanız satışlarınızı bu platformlar dışına da ulaştırıp en az 4-5 katına çıkartırsınız.

Paket İçeriğinde Neler Var?

• Website

• Webview Uygulama (bilmeyenler için nasıl yapıldığını anlatacağım aynı panelden farklı isim ve logolarla birkaç farklı mobil uygulama yaratabileceksiniz.)

• Logo

• 1 Hafta Telegram Üzerinden Destek

• Mobil Uygulama Görüntüleri, İkon ve Tanıtımları

• Sizden Talep Ettiklerim

• Domain

• Hosting

• Google Play Hesabı (uygulama istenirse)

Sistem Nasıl Çalışır?

• - Tamamen hazır bir şekilde teslim ettiğim sistemin anlatacağım şekilde ufak bütçeler ayırarak reklamı yapılır.

• - Gerçek kullanıcılara çok düşük maliyetlerle ulaşılır.

• - ***, WmAracı, Bionluk, Sadeceon platformları üzerinden ilanlar oluşturulur. (Organik İndirme, Yorum Hizmeti vb.)

• İzin verilen platformlarda (düşük maliyet) insanların sizi denemesi için birkaç adet referans hizmet verilir ve bu sayede edindiğiniz gerçek kullanıcılar sistemin aktifliğini anlayacak ve kullanmaya devam edecektir.

Panel Hakkında
- Gelen siparişler üzerine sistem üzerinde görev oluşturularak insanlara görev verilir, insanlar görevleri yerine getirirler ve ekran görüntüsü alıp sisteme teyit gönderirler. Panel üzerinden gelen teyitler kontrol edilerek onaylanır.
- Görevleri oluştururken başlık, açıklama, link, platform, uyarı bilgileri girilebilir.
- Ödeme talepleri kontrol edilebilir.
- Kullanıcılar görülebilir, düzenlenebilir.
- Sistem Duyuruları ve Ödeme Duyuruları olarak iki farklı şekilde duyuru yayınlanabilir.
- Sıkça Sorulan Sorular Mevcuttur.
- Kişiler PAPARA ile minimum 5 TL bakiyeye ulaşınca çekim talebi gönderebilirler.

Açıklama

Yukarıda yazdığım platformlarda verilen hizmetlerin fiyatları değişmektedir.
Örneğin 1,5 TL'ye sattığınız bir hizmeti, görevle kullanıcılara birim başı 20-30krş gibi rakamlara gerçekleştirip (hepsi 5 lirayı geçip talep vermiyor, kimisi 1-2 tl yapıp bırakıyor fakat para kazancı vadettiğiniz için sürekli kullanıcı sirkülasyonu bulunuyor. Aylık minimum 2000-3000 TL gibi rakamlara ulaşmak için günlük maksimum birkaç saat ayırmanız yeterli oluyor. Burada kazanç görüntüsü paylaşmayacağım çünkü ben size para vadetmiyorum, size para kazanabileceğiniz sorunsuz ve sistematik çalışan bir site hazırlıyorum. Pazarlama konusunda ve teknik problemlerde telegram üzerinden 1 hafta boyunca destek sağlıyorum. Sisteme ödeyeceğiniz parayı bir ayda (ilgilenmeniz halinde) ikiye katlamazsanız şartsız bir şekilde iade yapıyorum.

Fiyat:
Site + Uygulama + Logo + Kurulum + Destek
700 TL

Referans Amaçlı 1 Kişiye:
500 TL

Örnek Site (kullanıcı)
Uygulama
demo: samet@gmail.com
şifre: samet123
admin panel anydesk üzerinden incelenebilir.