Merhaba arkadaşlar,
İnsanları avukatlara ücretli|ücretsiz soru sorabileceği, telefondan destek alabileceği bir platform düşünüyorum.

Çok fazla detaya girmeden anlatıp sizinde fikirlerinizi almak istedim.

Kullanıcı siteye üye oldu, bir miktar bakiye ekledi ve ücretli bir soru oluşturdu.
Oluşturduğu soruyu herkese açık veya sadece avukatların görebileceği şekilde oluşturabilecek.
Daha önce avukat olduğu kanıtlayarak üye olan kişilerden cevaplar geldi. Kullanıcı en mantıklı/yakın bulduğu cevabı işaretledi ve avukatın bakiyesine para aktarıldı.
Bundan sonra kullanıcı avukattan o konu ile ilgili ücretsiz destek alabilecek ( Sadece o konu )

Onayladığı avukat ile iletişime geçmek ( örn : 30 dakika ) ücretsiz iken diğer avukatlar ile iletişime geçmek için ücret ödemesi gerekecek.

Soru oluşturmadan avukatlar ile mesaj, telefon gibi kanallardan belirlenen ücret karşılığında destek alabilecekler.

Kullanıcı ücretsiz soru sorabilecek ve ücretli sorularda ödemek istediği tutarı kendisi belirleyecek.

Kullanıcı Telefon üzerinden destek alabilecek.
Kullanıcı ücretli/ücretsiz destek almak istediğini belirtip sorununu ve telefon numarasını sisteme ekleyecek.
Avukatlar ayarlar bölümünden ücretsiz arama alacağını veya almayacağını düzenleyecek ve ona göre panellerine telefon numaraları listelenecek.
Ücretsiz arama işleminde aramak avukatların inisiyatifine kalacak ama ücretli aramalarda 24 saat içerisinde aramaz ise ceza puanı eklenecek.

Özellikleri bu şekilde uzayıp giden bir yazılım düşünüyorum :) Değerli fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.