Ofis Ortamı

35 Mesajlar 5.750 Okunma
lostyazilim
smmexpress

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)
Bu düşünce bendede fazlasıyla var ancak ofis için kendi çapımda bir alt yapı çalışması yapmam gerek Satacağım ürünlerin en azından bir kısmını hazırlayıp öyle geçmek var Konuyu ilgiyle okudum ve takipteyim Çok güzel yorumlar gelmiş açıkçası

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk
wmaraci
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Kuruluş hikayesi yalan dolan dediğiniz Turkcellin başarısı

TURKCELL'İN kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği çalışmalar "Wall Street'teki Tek Türk" başlıklı rapor ile, Kaliforniya Üniversitesi'nde yüksek lisans yapan öğrencilere ders olarak okutulmaya başlandı

Hergün 200 veya 300 TL bu ortamda para kazanabiliyorlarsa kutlamak lazım. Ayrıca bunu ispatlarsanız bende arkadaşı tanımak isterim.

mertsaluvan mertsaluvan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 29 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Evde halledebilirsiniz şeklinde yazan arkadaşların düşünme yetisi oldukça dar sanırım. Konuyu açan arkadaş zaten bu işleri evden yürütüyor diye tahmin ediyorum ama istiyor ki 1+1 de olsa bi ofisim olsun, ben sabah 9'da evimden çıkayım saat 1'de öğle yemeğimi ofisime söyleyeyim akşam 6 gibi de ofisi kapatıp evime gideyim. Çalışma hayatım bir düzene girsin. Belki masraf yapacağım ama düzene girdiği için gelirim de artacak. Günde 7-8 saat tamamen işlerime ayırabileceğim bi vaktim olacak.

Ofiste yan gelip yatılmayacaksa, heves alındıktan sonra ev ortamındaki gibi hareket edilmeyecekse bu işe girişmeniz taraftarıyım.

Dogan Dogan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Bir önceki yorumda son cümleye katılıyorum.

wmaraci
wmaraci

mustafayasin mustafayasin PHP & IOS Developer Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 914
  • Beğeniler 91 / 173
  • Ticaret 11, (%100)
ev için, fazla abartmaya gerek yok aslında ama kışın soğuk olmaması ve yazın ferah olması açısından cephesi kuzeye bakmayan yüksek bir yerden 1+1 yada 0+1 apart tutulabilir. Cebinize fazla yüklenmemek için ilk bir kaç ay, zararınızı amorti edecek kadar daha fazla daha seri çalışırsınız. Hatta mesainizin yarısını vardiyalı bile yapabilirsiniz. Günde 10 saat çalışılacaksa sabah 8 öğlen bir 1. vardiya olur. 1-6 arası ikinizde işyerinde olursunuz. 6-11 arası da 2. vardiya olur. Böylelikle birlikte yapmanız gereken işlere de zaman ayırabilirsiniz. Çeşitler türetilebilir..

GsliKahraman GsliKahraman Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci :)
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 761 / 199
  • Ticaret 2, (%100)
Ayrı ev bulmadan mevcut koşullarınızda bu işin temelini atsanız piyasayı kontrol etseniz en azından bir iki deneme yapsanız acaba yaptıklarınız tahmin ettiğiniz kadar çabuk mu gidiyor filan diye baksanız..

Baktınız olacak gibi toplarsınız pcleri hadi ofis kuruyoruz..
Ama ev tuttuktan sonra vazgeçerseniz zarar edeceğiniz açık..
Kirası, doğalgazı, suyu, elektriği, interneti baya yük olacak size..

Shadow Shadow WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 5, (%100)

mertsaluvan adlı üyeden alıntı

Evde halledebilirsiniz şeklinde yazan arkadaşların düşünme yetisi oldukça dar sanırım.

Sayfa dolusu cevap yazmıştım sana ama sildim, gerek yok tartışmaya. Oruçlu oruçlu polemiğe sokma beni. Sana sadece şunu söyleyeceğim: Farklı düşüncelere saygılı olmayı öğren.

Zorlukla beraber bir kolaylık vardır.

Resistance Resistance WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek İşinin amelesi
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 15 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumları ile katkı sağlayan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

mertsaluvan adlı üyeden alıntı

Evde halledebilirsiniz şeklinde yazan arkadaşların düşünme yetisi oldukça dar sanırım. Konuyu açan arkadaş zaten bu işleri evden yürütüyor diye tahmin ediyorum ama istiyor ki 1+1 de olsa bi ofisim olsun, ben sabah 9'da evimden çıkayım saat 1'de öğle yemeğimi ofisime söyleyeyim akşam 6 gibi de ofisi kapatıp evime gideyim. Çalışma hayatım bir düzene girsin. Belki masraf yapacağım ama düzene girdiği için gelirim de artacak. Günde 7-8 saat tamamen işlerime ayırabileceğim bi vaktim olacak.

Ofiste yan gelip yatılmayacaksa, heves alındıktan sonra ev ortamındaki gibi hareket edilmeyecekse bu işe girişmeniz taraftarıyım.

Tam olarak ne dediğimi çok iyi açıklamışsın dostum, bravo :)

Cihad Cihad Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam Bir kaç arkadaşa katılıyorum.
İlk önce işinizi evinizden yürütün ve yanınıza eleman alın. Mesai saatlerini belirleyin ve internet üzerinden çalışın .Sanal toplantılar yapabilirsiniz mesela. Vergi yönünden sorun çıkacağını düşünüyorsan HomeOfis sistemi günümüzde kullanılmakta. Odanı ofis gibi dizayn edersin vergi memurları inceler ve bir ofisin olur .Tabi bu bir başlangıç işleriniz geliştikçe daha çok kazancınız olur . O zaman hiç bir sorun olmadan ofis açabilirsiniz. Bence işlere başlayın 1 Sene Civarı kendinizi, referanslarınızı geliştirin.
Melki sizinle çalışabiliriz.

Developers Developers Laravel Artisan Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 113 / 63
  • Ticaret 1, (%100)
İnanın bana böyle site açıp hit getirip satarak para kazanamazsınız. Yapmanız gereken öncelikle referans toplayıp şirket siteleri açmak olmalı ki para kazancınız olsun. Bulunduğunuz ortamda broşürler dağıtmalı veya öncelikle yakın çevrenizde bulunan şirketlere site yapmalısınız. Başlangıç olarak (referans olduğu için) ucuz fiyata(600-700) daha sonra çevreyi de ayarladıktan sonra gerisi gelecektir. Rahat aylık 7000-8000 kazanırsınız. Gideri(kira,elektrik,malzeme,çalışanların maaşı vs.) de olacağı için size düşen aylık miktar 2000-3000 arası olacak.

Dediğim gibi tek site açıp gelen hitten para kazanmak zordur. Bunun yerine şirket siteleri oluşturun ve satın ;)

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al