yazdıklarını biraz üzülerek okudum fakat sevmediğin bir hayatı sevimsiz bi şekikde bitirme çaban çok anlamsız olur. bende bi kaç gündür bunalımdayım. çalışmıyorum doğru düzgün bi işim vs. yok. ben yaşımı 20 falan biliyorum ama geçen aklıma geldi hesapladım 22 olmuşum bi anda moralim bozuldu yaşlılık evlilik vs bir sürü şey geldi aklıma bunalıma girdim ve hala da aynı piskolojinin içindeyim.

bende sen gibi 7/24 evdeyim hiç dışaı çıkmıyorum bu biraz dış görünüşten birazda parasızlıktan ama bunun farkına varıp bu saatten sonra kendime çeki düzen vermeye karar verdim. ve nasipse yarın yapacağım mesailer ile birlikte 4.500 lira civarı maaş alacağım bi işte çalışıcam inşAllah.

bunu sorunu kendimde arayıp bakış açımın ve hayatımın yönünün artık tamamen değişmesi gerektipinin farkına vararak anladım :)

sende yanlıllarının farkına ve değişimin başlangıcına yönelmelisin. eğer dertleşmek istersen bana özelden numaranı gönder :)

madem ki ikimizde günü evde bitiriyoruz bol bol dertleşecek pızitif zamanım var görünüyor.

Selametle