wmaraci reklam
lidertakipci

Firma Rehberi Sitesi Kurduk. Sonra?

6 Mesajlar 1.834 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

DumanAjans DumanAjans Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 65 / 117
  • Ticaret 13, (%92)
Merhaba arkadaşlar, bu aralar aklımda bir firma rehberi sitesi kurmak var. Ama aklıma takılan bir kaç soru mevcut. Adamlar ücretli ya da ücretsiz bizim sitemize neden firmasını eklesin? Kurulumdan sonra ne yapmak gerekiyor?
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Para harcamadan para kazanılmaz.

Yapman gereken reklam vermek tanıtım yapman google reklamları facebook reklamları ws

İlk başta ücretsiz ekletebilirsiniz sonrasında ücretliye dönmek doğru olacaktır.

Ücretliye döndükten sonra daha önceden ücretsiz ekleyenlere mail gönderirsiniz yada sms gelin şu paraya sizi vitrine çıkaralım diyebilirsiniz.
DumanAjans

kişi bu mesajı beğendi.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam benimde aklımda vardı firma rehber sitesi kurmak.Wordpress altyapılı temafabrika'nın rehber temasını kullanmayı düşünüyordum ama benimkisi sadece 1 sektöre ait siteler olacak.
DumanAjans

kişi bu mesajı beğendi.

DumanAjans DumanAjans Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 65 / 117
  • Ticaret 13, (%92)
melankolia Tek sektörden daha çok doğru sektör olması önemli diye düşünüyorum ama doğru sektör de olsa zorlayacaktır tek sektörde hizmet vermek. Başarılar :)
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
rehber olayı bence bitti. Google direk sonuç veriyor.

https://www.ozgurblog.net/

rbayoglu rbayoglu Hayat bazen(mi) zordur? Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Satış pazarlama
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Firma rehberi siteleri artık bitti diyemeyiz ancak bu işi mantık çerçevesinde yaparsanız para kazanabilirsiniz. Şöyle ki firma rehberini açtıktan sonra içine firma ekleseniz dert eklemeseniz dert bende bu durumu epeyce düşündükten sonra şöyle bir karar aldım.

Önce sirketi.net i açtım ve içerisine işime yarayacak sektörleri ekledikten sonra firma rehberi olarak eerzurum.com u aktif ettim içine başlangıçta firma olarak sadece sirketi net te belirlediğim sektörler ile firma eklemesi yaptım.

Burada yaptığım şey şu başlangıçta yeni bir firma rehberine kimse sitesini eklemez kimsenin firma olarak kayıt olmadığı bir site ile de büyümek imkansız bende bu şekilde bir sistem oluşturarak hem başlangıç aşamasını kimsenin firmasını bedava eklemeden hemde kendime farklı bir kazanç yöntemi oluşturarak geçmiş oldum.

Şimdilerde tüm sektörlerle alakalı işler bana gelir ben ustaya paslayıp komisyonumu alırım ve işler yolunda gidiyor kimsenin de gelip ücretli yada ücretsiz firma eklemesine ihtiyaç duymuyorum.

Sistemi daha iyi anlamak adına https://eerzurum.comburadan sitemi inceleyebilirsiniz. Ve gerçekten de inceleyin derim herkes bu yöntem ile para kazanabilir. Kalın sağlıcakla

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al