wmaraci reklam

Kitabim.Org - Online Kütüphaneniz

13 Mesajlar 1.937 Okunma
wmaraci reklam

4531 4531 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)
Kitabim.Org/ Online Kütüphaneniz

E-Kitaplar, günümüz dünyasında ağaç kesimini bir nebze olsun azaltmak için bir saçenek. E-kitaplar yüzlerce kitabı bir yerde saklamak ve kolayca okumak için bir kolaylık bence. Şuanda halihazırda yüzlerce tablet, telefon var ve bu aletler sadece konuşmak, internet ve oyun için değil.

E-Kitap piyasasına baktığımızda farkında olursunuz ki normal kitaplara oranla daha ucuz. Çünkü kağıt yok, basım yok kapak yok dağıtım yok :) . Ancak biz size bunları ücretsiz sunmak istiyoruz ve bu yüzden size harika bir site açtık.

Kitabim.Org

Yaklaşık 4 ay önce açılmış olan bu site her gün en az bir kitap eklenerek büyümekte. Genel hatlarıyla sitemizde aklınıza gelebilecek ve elektronik ortamda bulunan tüm kitapları yavaş yavaş eklemekteyiz. Böyle bir site açma nedenimiz şuan internet ortamında bu işi sadece para için yapıp kitapları indirterek kazanç sağlamaya çalışanlara inat bir şekilde sadece sitede reklamlardan kazanç sağlıyarak ve en kolay indirme seçeneklerini sunarak tüm kitapseverlerin kullanımına yeni e-kitaplar sunmak. Bugünün standartlarında kitaplar gerçekten ya pahalı oluyor yada bulmak zor oluyor ancak sitemiz sayesinde istediğiniz kitaba ulaşabileceksiniz. Sadece PDF yada ePub olarak değil tam 4 değişik formatta. PDF ile bilgisayarda okuyun, ePub ile tablette, Txt ile Mp4 çalarlarda okuyun. Kitabı düzenlemek mi isitiyorsunuz ozaman Doc formatını indirin. Eğer sitemizde aradağınız kitap yoksa tek yapmanız gereken ise İletişim’den mesaj atmak.

-----

Not: Arkadaşlar abimle açtığımız site için tanıtım yazısı yazdım. Şuan sitemiz 1k ile 1.5 k arasında hiti var 3 ay oldu siteyi açalı. Sizce sitemiz ve tanıtım yazım nasıl?

wmaraci
reklam

ATMCgrafik ATMCgrafik ATMCgrafik & kitapajansı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 75 / 55
  • Ticaret 1, (%100)
telif hakkını nasıl hallettiniz...?

Kitap Ajansı & ATMCgrafik

• Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)

ATMCgrafik adlı üyeden alıntı

telif hakkını nasıl hallettiniz...?

İlk olarak herhangi bir kitaba tıkladığınızda sağda bir teliflerle ilgili yazı var ve kendi hsotumuzda değil kitaplar bunun yanında kaldırılması için başvurulan kitapları kaldırmaktayız şuana kadar yaklaşık 4 kitabın kaldırılması istendi ve bizde kaldırdık. Ancak bunun yanında kitabını yayımlamamız için başvuranlarda oldu.

• Üyelik 20.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 75 / 55
  • Ticaret 1, (%100)

ahmettalut adlı üyeden alıntı

İlk olarak herhangi bir kitaba tıkladığınızda sağda bir teliflerle ilgili yazı var ve kendi hsotumuzda değil kitaplar bunun yanında kaldırılması için başvurulan kitapları kaldırmaktayız şuana kadar yaklaşık 4 kitabın kaldırılması istendi ve bizde kaldırdık. Ancak bunun yanında kitabını yayımlamamız için başvuranlarda oldu.

bu yaptıklarınız telif hakkı yükümlülüğünüzü ortadan kaldırmaz...
anladığım kadarıyla bir çoğunu izinsiz yayınlıyorusunuz, illaki uyarı gelirse kaldırıyorsunuz yani...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)

ATMCgrafik adlı üyeden alıntı

bu yaptıklarınız telif hakkı yükümlülüğünüzü ortadan kaldırmaz...
anladığım kadarıyla bir çoğunu izinsiz yayınlıyorusunuz, illaki uyarı gelirse kaldırıyorsunuz yani...

Fakat fark edebilirsiniz ki hangi e-kitap sitesi telif hakları vardır. idefix-kitapyurdu hariç eğer tartışma ortamı yapmak istiyorsanız özelden konuşalım çünkü burada tanıtım yazım hakkında fikir almak istiyorum

• Üyelik 20.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 75 / 55
  • Ticaret 1, (%100)

ahmettalut adlı üyeden alıntı

Fakat fark edebilirsiniz ki hangi e-kitap sitesi telif hakları vardır. idefix-kitapyurdu hariç eğer tartışma ortamı yapmak istiyorsanız özelden konuşalım çünkü burada tanıtım yazım hakkında fikir almak istiyorum

onlar ve onlar gibiler zaten kitabı ücretli olarak satıyolar.. fakındaysanız....
ayrıca benim tartışmak gibi bi iyetim yok, sadece işimi yapıorum....

• Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)
Sizde haklısınız evet haklısınız ancak internete e-kitap indir yazıldğında çıkan sitelerin hiç birinde telif yoktur ve tanıtım yazım hakkında yorum isterken konuyu değişik taraflara çekerek konuyu baltalamanız ve tanıtım yazım haricinde tartışma ortamı çıkarmanız pek doğru değil. Zaten konum bu siteye yakışmamakta ise yöneticilerimiz ve modlarımız var onlar daha iyisini bilir ve uygular.

smnckgzr smnckgzr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 5 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Sitenizi güzel tanıtmışsınızda bence diğer e kitap sitelerine laf atmassaydınız daha güzel olurdu. Sonuçta reklamdan alınan tıklamada kar amaçlı, link kısaltma kullanmakta kar amaçlı. Bu ikisini ayrı kefeye koyup diğer siteleri kötülemek çok yanlış.

• Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)

smnckgzr adlı üyeden alıntı

Sitenizi güzel tanıtmışsınızda bence diğer e kitap sitelerine laf atmassaydınız daha güzel olurdu. Sonuçta reklamdan alınan tıklamada kar amaçlı, link kısaltma kullanmakta kar amaçlı. Bu ikisini ayrı kefeye koyup diğer siteleri kötülemek çok yanlış.

Yorum için teşekkürler :) ve doğru ancak çamaşır detarjanlrının reklamlarında diğer deterjanlar derler onların eksikliklerini anlatırlar ve diğer markalardan iyi olduklarını savunurlar. Buda öyle :)

@ATMCGrafik Biz [w.are*z] indirme yaptırıyoruz.

aea48300 aea48300 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 266 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenin mantığında dünyada bir çok var ama Türkiye de yok.Bu ihtiyacı siz karşılamşsınız.Ama reklamları daha iyi yerleştirmenizi öneriyorum ve kitapların kapak resimleri gözükmüyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al