Ben bu Forumdan pr 3 siteden 20 lirayada tanıtım yazısı aldığımı da biliyorum . Ismail kardeşimin dediği gibi sitenin senesi , Alexa değeri vs prden çok daha önemlidir . Herkes kendi sitesini tarafsız olarak degerlendirip uygun fiyatını belirler . 5 senelik Alexa 100 k pr 3 blogum olsa 5 liraya tanıtım yazısı satmam . Ticaretin vazgeçilmez kuralı ne kadar ekmek o kadar köfte prensibidir. Ama sunuda goz önünde bulundurmak gerekli yeni bloglarin gelişmesi için destek şart. Adam siteyi açmış pr almış tabiki bundan yararlanacak link ,tanıtım yazısı satacak ve sitesini geliştirmek için yatırım yapacak. Ayda 5 tanıtım yazısı alirim ordan gelen paraya 30 makale alirim o ay takipciye daha fazla içerik sunarim . Ben bunu doğru buluyorum tabiki herkesin kendi görüşüdür. Birde örnek vereyim sözümü bitireyim pazara gidersiniz bir kilo domates almak icin tüm tezgahlara bakar en uygun fiyat ile satana gider ordan alırsınız . Hic ucuz aldiginiz bir malin saticisina " Kardeş herkes 10 'a satıyor sen bana niye 5 deyip piyasayi dusuruyorsun " dediniz mi ? Diyen oldugunu sanmam daha adama teşekkür edip iki tane aliriz . Internet ticareti böyledir . Herkes ucuz almak pahalı satmak ister . Benle alışveriş yapan ne adamlar gördüm 5 lira- 10 lira daha indirim yap diyen.