freelance iş ilanları

Wordpress mi? Opencart mı?

25 Mesajlar 3.678 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

lucifer93 lucifer93 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 30.01.2019
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Serbest
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ş** B**
    • Mesajlar 327
    • Beğeniler 74 / 75
    • Ticaret 0, (%0)
    wordpress

wmaraci
    reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
    • Üyelik 16.06.2011
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Dijital Baskı Operatörü
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad C** K**
    • Mesajlar 4577
    • Beğeniler 1011 / 1012
    • Ticaret 3, (%100)
    OPencart kullanıyorum hocam seosu da gayet iyi.

NiximeraIT NiximeraIT WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 26.09.2019
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Yazılım
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad K** A**
    • Mesajlar 18
    • Beğeniler 0 / 2
    • Ticaret 0, (%0)
    İkisini de kullanabilirsiniz. Ama yeni başlıyorsanız opencart başlangıç açısından daha kullanışlı ve kolaydır. Niximera Bilişim Teknolojileri olarak bizim verdiğimiz alt yapı tamamen farklı. Dilerseniz size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Detaylı Bilgi İçin; info@niximera.com

Niximera Bilişim Teknolojileri 'niximera.com'

sworks sworks WordPress Kullanıcı
    • Üyelik 28.02.2018
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Freelancer
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad A** K**
    • Mesajlar 3292
    • Beğeniler 1797 / 1799
    • Ticaret 20, (%100)

RespectionS adlı üyeden alıntı

Opencart başlangıç seviyesinde olan birisinin kurup kullanabileceği bir sistem değil tek ayrı olduğumuz nokta bu hocam çünkü opencart daha çok geliştiriciye sunulmuş gibi adeta. Modüler yapılar modüler düzenlemeler sonra çok sağlam bir cache olayı var sistemi bilmeden sabaha kadar değişiklik yaparsınız sabaha kadar aynı sayfayı görürsünüz gibi gibi... Bende woocommerce önermiyorum ama OpenCart kullanılacaksa uzmanına danışmanız destek almanız şart.

Bilmeyenler, yeni başlayanlar Opencart kullansın demek istemedim. Eğer e-ticaret sitesi açılacaksa ve kişi ileride bu alana yoğunlaşacaksa bence Opencart daha iyi olabilir dedim ki zaten doğrudan e-ticaret üzerine.

Wordpress tecrübesi varsa eğer Woocommerce gerçekten ne istenirse eksiksiz sunuyor ama en başta ne istediğini bilerek eklenti seçmek lazım. Şimdiye kadar Woocommerce kullanan müşterilerimin çoğu minimum 30 eklenti yüklemişti. (Birisinde tam 45 eklenti vardı!.) Bunu yaparlarsa bence ciddi bir sorun olabilir.

wmaraci
    wmaraci

RespectionS RespectionS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 14.08.2019
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Full-Stack Developer
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad S** Ç**
    • Mesajlar 518
    • Beğeniler 1 / 188
    • Ticaret 5, (%100)

sworks adlı üyeden alıntı

Bilmeyenler, yeni başlayanlar Opencart kullansın demek istemedim. Eğer e-ticaret sitesi açılacaksa ve kişi ileride bu alana yoğunlaşacaksa bence Opencart daha iyi olabilir dedim ki zaten doğrudan e-ticaret üzerine.

Wordpress tecrübesi varsa eğer Woocommerce gerçekten ne istenirse eksiksiz sunuyor ama en başta ne istediğini bilerek eklenti seçmek lazım. Şimdiye kadar Woocommerce kullanan müşterilerimin çoğu minimum 30 eklenti yüklemişti. (Birisinde tam 45 eklenti vardı!.) Bunu yaparlarsa bence ciddi bir sorun olabilir.

Evet wordpress e-ticaret yazılımı değil o sebeple kullanılmamalı e-ticaret için basit kupa bardak satıyorsundur 3 5 tane kurarsın ufak bir satış sayfası açarsın başka ama gidipte çok iyi bir geniş bir ürün yelpazesi ile woocomerce site kurarsanız hüsrana uğrarsınız ve cebinizden 10 kat fazla para çıkar temasıydı düzenlemeleriydi optimizasyonuydu seosuydu

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al