Wordpress google doğrulama ?

5 Mesajlar 907 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

kralsiz kralsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek özel harekat
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar 4 gündür bir google site ekleme doğrulama işlemini yapamadım belki geç düzelir yarın doğrularım dedim ama birturlu dogrulatamadim sorun şu ana siteme paralel paravan .wordpress uzantılı site açtım herşeyi yaptım site ayarlar bölümünden google kısmına search consolenin verdiği meta kodunu ekliyorum kayıt ediyor search consoloden doğrulayan tıklıyorum sahiplik dogrulanamadı diyor sürekli başka bir şekil doğrulanma şansı varmı acaba ftp gibi birşeyle erişimim yok ücretsiz kurduğum için nasıl yapabilirim ?

wmaraci
reklam

lussufer lussufer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 9 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Önce "Google Analytics" e ekle sonra "search console" doğrulama daha kolay ben öyle yapıyorum. Search console eklerken sağdaki alternatif doğrulamayı seç sonra "Google Analytics" ile doğrulamayı seç.Tabi önce Google Analytics kodunu head kısmına eklemelisin.

kralsiz kralsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek özel harekat
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

lussufer adlı üyeden alıntı

Önce "Google Analytics" e ekle sonra "search console" doğrulama daha kolay ben öyle yapıyorum. Search console eklerken sağdaki alternatif doğrulamayı seç sonra "Google Analytics" ile doğrulamayı seç.Tabi önce Google Analytics kodunu head kısmına eklemelisin.

Yorumun için teşekkürler usta, Google analytics bölümü diye bir yer yok çok baktım doğrulama bölümüne bendemi bir sıkıntı var anlamadım search console bölümüne girip alan adı ekle bölümüne site adresini yazıyorum meta name diye uzantılı bir kod veriyor onu wordpress panelinde hazır bulunan google doğrulama Kod yerine giriyorum hata veriyor dogrulanamadı diye dediğiniz head bölümüne nasıl ekleyebilirim ??

lussufer lussufer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 9 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Google analytics diye google de arat Google analytics farklı bir araçtır önce oraya kayıt ol kodu ekle.Sonra search console de Google analytics ile doğrula siteni.

wmaraci
wmaraci

GoFast GoFast En Hızlı Web Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek IT
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 100 / 84
  • Ticaret 20, (%100)
Hazir plugin kullanmak yerine verilen HTML kodunu -> theme editor kismindan header.php nin icine uygun biryere yapistirin calismasi lazim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al