Arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı gibi içeirk konusunda fikrinize ihtiyacım var Şu an için imzamdaki blogumda teknoloji ve yazılım odaklı ama zaman zaman biraz da olsa bu çerçevenin dışına çıkarak yazılar yazıyorum. Ancak bu şekilde yazı yazarken şunu anladım ki yazdığım hiç bir konunun üzerinde tam bir hakimiyet kuramamışım. Konulara tam manasıyla hakim olamadığım için de yazmak bazen içimden gelmiyor ve konu sıkıntısı yaşıyorum. Yazdığım bir çok konu benim ya yazmadan önce kurup-denediğim şeyler yada epeyce bir araştırma yapmamı gerektiren şeyler. Ayrıca konu dağınık olunca yazım formatı konusundada sıkıntı yaşıyorum. Denediğim bir şey hakkında yazarken konuşma havasında giderken araştırma yaptığım bir şeyde aşırı resmi kalabiliyorum yada konuyu yetersiz aktarıyorum.

Sizlere danışmak istediğim nokta şu içerik girmeye şu anda olduğu gibi sabit bir konu zerine yoğunlaşmadan mı girmeliyim yoksa oyun, teknoloji, tarih, edebiyat vs. vs. şekinde tek bir konu seçip onun hakkında uzamanlaşma yoluna mı gitmeliyim. Tek bir alana gitmek hitimde düşüşe sebep olurmu alan üzerinde uzmanlaşarak hit açığını kapatabilirmiyim.

Konu hakkında saimi cevaplarınıza ihtiyacım var arkadaşlar tüm gelen cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ek Olarak: Konu günceldir arkadaşlar biride benim konuma yorum atsın :)