Mobilde okumak zor olduğu için #önemlinotlar kısmı buraya da eklenmiştir:

• Tüm internet siteleri bize aittir. Listeden satış değli, bizzat satıştır.

• İnternet sitelerimizin her birine günlük olarak içerik girişi devam etmektedir.

• Tüm tanıtım yazıları “ilgili” kategoride yayınlanmakta, yayın akışında yer almaktadır. “Tanıtım” gibi indeks almayan kategorilerden tanıtım yazısı değildir.

• Fiyatlar KDV'siz fiyatlardır. Talebinize göre KDV eklenerek e-fatura kesebiliriz.

• İnternet sitemiz açık olduğu müddetçe tanıtım yazılarınız yayında kalacaktır.

• Yasa dışı sitelerle çalışma yapmamaktayız.

• Tanıtım yazınızın özgün olması tercihimizdir. Elinizde içeriğiniz yoksa ekip arkadaşlarımız bu konuda destek sunabilir.

• Tanıtım yazısında yeni yazı ve eski yazılardan alışlarda her yazıdan maksimum 3 farklı sayfaya 1'er kez olmak üzere 3 defa link çıkışı yapılabilir.

• Footer link ve her yazı sonu banner satışlarında tek link geçerlidir. Talebinize göre ay içerisinde en fazla 2 defa link değişikliği yapabiliriz.

• Bireyler tarafından yapılan toplu alımlarda (1’den fazla her alım için) ekstra indirim uygulamaktayız.

• Ajanslar tarafından yapılacak toplu alımlarda 5 adet ve üzeri alımlarda indirim yapabiliriz.

Forum dışı iletişim: caner@maunaup.com | Skype: @maunaup