wmaraci reklam

Hangisini Seçmeliyim Kararsız Kaldım ( artık para kazanmak istiyorum )

25 Mesajlar 2.729 Okunma
wmaraci reklam

TurkCraf TurkCraf Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet Bilişim Hizmetleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 72 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

hayran adlı üyeden alıntı

hocam yaklaşık 2 sene önce tam zamanlı işe girdiğimde dolayı internet benim için 2 planda tam zamanlı işe girmeden önce tüm zamanım bu sektörler olduğu için internetten çok güzel paralar kazanıyordum tüm yoğunluğum buydu. tam zamanlı işe girdiğimden dolayı vaktimin büyük bir bölümünü ayıramadığım için kazançlarımda bu noktada düştü. benim size önerim tam zamanınız eğer internet sektörüyse yemek tarif siteniz için emek vermenizi öneririm bizim insanımız sosyal medyadan yemek videoları izlemeye bayılıyor elinizden biraz bişeylerde geliyorsa öğrenmenin yaşı yok güzel lezzetler yaparak bunları hem youtube hemde hızlandırılmış halini tiktok instagram twitter facebook da paylaşarak gerek bu sosyal medya platformlarına reklam yaparak yatırım yaparak ilerde çok güzel yerlere gelir çokta güzel paralar kazanabilirsiniz wep sitenizden youtubeden adsense üzerinden + sosyal medya platfortmlarından da iş birlik yaparak ürün yerleştirme kullanarak çok deli kazançlar elde edebilirsiniz.

Hocam yemek konusunda ve video çekme konusunda acizane bir insanım , ben daha çok yayınlama içerik ekleme konusunda iyiyim aslında benimle birlikte bir şeyler yapabilecek birileri olsaydı farklı olabilirdi benim site kurma bilgimle içerik üretecek bir bilgi güzel yerlere getirebilirdi , dediğiniz konu çok güzel gerçekten yapılabilirse bence de para kazanılabilir bir sistem bunun için bir bayanla birlikte hareket etmek profesyonel olarak bunu yapmak kazandırabilir.

wmaraci
reklam

gakgos gakgos Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 6 / 195
  • Ticaret 0, (%0)
Size tek tavsiyem ingilizce niche site... İngilizcem yok demeyin benimde yok ama bakın bugün tahmini kazanç 116 tl, 17 tık ve to 6.80

Siteye aylardır içerik girmiyorum ama bakın 17 tık ile ne kadar bırakmış.
Türkçe site boşuna vakit kaybıdır. Zamanı geldiği zaman ne kadar haklı olduğumu anlarsınız
TurkCraf

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 72 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
gakgos ben 15 yıldır bu kadar para kazanamadım birgün de kazanmışsınız , gerçekten çok hayıflandım şuan okadar gece gündüz demeden bu sektörde olmama rağmen saçma sapan şekilde hiç bir şey yapadığımı bir kez daha anladım, sizden ricam ne tür içeriklere yönelmeliyim ve bu içerikleri pinterest tumblr facebook gibi sayfalara göndermelimiyim.

gakgos gakgos Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 6 / 195
  • Ticaret 0, (%0)
TurkCraf bakın sayfa BGBG sini unuttum yazayım oda 1.365.28

Size tek tavsiyem ingilizce niche söktürüne yönelmek... Bende ilk zamanlar türkçe site ile uğraşıyordum o kadar emek veriyordum ama tbm 0.10 larda dolaşıyordu. İngilizce niche sistemini çözdükten sonra sadece ingilizce site ile uğraşıyorum ama siteye 5 aydır içerik girmedim. admin panelini 1 ay önce açmışımdır ama bakın hergün bu şekilde 50 tl den aşağıya hiç düşmüyor
TurkCraf

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

DreamPrince DreamPrince a dreamer goat,perfection Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek ogrenci webmaster gamer.
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 1, (%100)

Bycida adlı üyeden alıntı

hocam forum siteniz çok güzel benimde forum sitem var kullandıgınız script ve tema nedir

script ipb

giralsat giralsat ............... Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 18 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
siteler güzel ama bazı arkadaşların dediği gibi alan adlarının çoğu uyumsuz.
Öncelikle sosyal ağ türü ve müzik paylaşmayı bırakın bence onlara yüksek bütçe ve sağlam mobil uygulmalar lazım artık.
Haber,forum,viral bilgi paylaşım bu aşanlardan birinde ilerleyin
yada hepsini bir kenara bırakıp sunucu ve hosting alanında devam edin

Müşterilerinize de en azından site vs kurulumunda örnek siteleriniz tarzı kurulumlar yapabilirizsiniz.
hem müşteri çeker hem bu tür kampanyalar yapabilirsiniz.
Wmaracı ve *** üzerindende kampanyalarınızı duyurup uygun fiyatlara kısa zamanda iyi kazançlar elde edebilirsiniz.
TurkCraf

kişi bu mesajı beğendi.

bulentking bulentking WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** L**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 91 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
Bi kere başlamışsınız artık, devam etmenizi öneririm. Başlamadıysanız sadece haber sitesi açıp devam etmenizi önerirdim. Para kazanamadığınızın tek bir sebebi var oda SEO bilmemeniz. Yıllardır bu iştesiniz, maşallah güzel de siteleriniz var ancak SEO bilmeden site açma ve ilerleme cesaretinizi kutluyorum.

SEO bilmeden site açma olayını şuna benzetiyorum; bin dönüm araziniz var. Bu araziye full buğday ekiyorsunuz ancak buğday ürününün ne zaman büyüdüğünü, neler istediğini ve nasıl biçeceğinizi bilmiyorsunuz. Bundan sebeple yakın zamanda tüm buğdaylar telef olacak.

Yukarıda anlattığım olayda,
arazi=domain&hosting
buğday=makaleleriniz
bilmediniz şeyler=SEO ve alt dalları

Umarım ne demek istediğimi anladınız.
TurkCraf

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 72 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

giralsat adlı üyeden alıntı

siteler güzel ama bazı arkadaşların dediği gibi alan adlarının çoğu uyumsuz.
Öncelikle sosyal ağ türü ve müzik paylaşmayı bırakın bence onlara yüksek bütçe ve sağlam mobil uygulmalar lazım artık.
Haber,forum,viral bilgi paylaşım bu aşanlardan birinde ilerleyin
yada hepsini bir kenara bırakıp sunucu ve hosting alanında devam edin

Müşterilerinize de en azından site vs kurulumunda örnek siteleriniz tarzı kurulumlar yapabilirizsiniz.
hem müşteri çeker hem bu tür kampanyalar yapabilirsiniz.
Wmaracı ve *** üzerindende kampanyalarınızı duyurup uygun fiyatlara kısa zamanda iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Güzel düşünceleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim şimdi sıfırdan bir yapılanma ile kafamda ki projeleri ilerletmeyi düşünüyorum , sunucu ve hosting konunda da projesi olan herkese ücretsiz 1 yıllık hosting saglayacagım böyle bir şey yapmak için bir sunucu kurulumu yapıyorum şuan aslında bana yardımcı olacak birlikte bilgi birikimi olan birisi olsa güzel yerlere gelebilirdim.

• Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 72 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

bulentking adlı üyeden alıntı

Bi kere başlamışsınız artık, devam etmenizi öneririm. Başlamadıysanız sadece haber sitesi açıp devam etmenizi önerirdim. Para kazanamadığınızın tek bir sebebi var oda SEO bilmemeniz. Yıllardır bu iştesiniz, maşallah güzel de siteleriniz var ancak SEO bilmeden site açma ve ilerleme cesaretinizi kutluyorum.

SEO bilmeden site açma olayını şuna benzetiyorum; bin dönüm araziniz var. Bu araziye full buğday ekiyorsunuz ancak buğday ürününün ne zaman büyüdüğünü, neler istediğini ve nasıl biçeceğinizi bilmiyorsunuz. Bundan sebeple yakın zamanda tüm buğdaylar telef olacak.

Yukarıda anlattığım olayda,
arazi=domain&hosting
buğday=makaleleriniz
bilmediniz şeyler=SEO ve alt dalları

Umarım ne demek istediğimi anladınız.

Merhaba Bülent Bey , öncelikle eleştirileriniz için teşekkür ederim ileri götürebilecek bir eleştiri dediğiniz gibi un var , süt var şeker var yapacak adam var , satmasını bilmeyen birisi de var siz çok güzel bir örneklendirme ile anlatmışsınız %100 doğru yardımcı olursanız bana ne yapmam konusunda memnun olurum.

bulentking bulentking WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** L**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 91 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle içerisinde haber geçen güzel bir domain bulun. Ekiple beraber günde en az 10 haber girin. 1 yıl boyunca para kazanmadan sürekli çalışın. Tabi bu 1 yıllık süreçte ekibinizde SEO bilen biri olması hayatınızı kurtarır. 1 yıl sonra gelen paraya siz bile şaşıracaksınız. Ben maximum 1 yıl diyorum, 4 ay sonunda aylık en az 2 bin kazanç gelecek. 1 yıl sonunda da tüm ekibe yetecek para :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al