carasar adlı üyeden alıntı

mesut.php üzerinde işlem yapıyorsunuz. Bunu on panelde js ile kullanabilmek için json olarak döndürmeniz gerek. json parse ile verileri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

edcsmile adlı üyeden alıntı

Hocam bir çok yanında hata var ben sırasıyla şöyle belirtiyim ;
Umarım öncelikle sitede javascript çalışıyordur..

<script>
function gonder5() {

var div_no = '';
var tur = "."; // eğer divi class üzerinden bulduracaksanız "." nokta, id değeri üzerinden ise "#" yazın.
var hedef = "'"+tur+div_no+"'"; // burayı ellemenize gerek yok

$.ajax({
type: "POST",
url: "mesut.php",
data: $('#form5').serialize(),
error:function(){
$(hedef).html("Hata");
},
success: function(veri) {
$(hedef)html(veri);
}
});
}
</script>

Çalışması gerek diye düşünüyorum fakat anlamadığım kısım div_no kısmı sabit bir değer mi yoksa ajax ile phpye göndermeniz gerekiyo mu çünkü şuanki halinde $link_kodum ney ise ona gidecektir yani ajax ile bi yere göndermiyor. Siz bir bakın hocam hallederiz bir şekilde :)

while( $sayi < 300) { } gibi bir döngüm var. Verileri getiriyor. bu döngü içersinde de bir formum var

şeklinde.. post ettiği alınan linkin sayfa yenilenmeden post etmesi gerekiyor post ediyor ve ilgi div olan
içerisinde göstermesi gerekiyor. Ama döngüde olduğu için divin id'sininde aynı şekilde ilgili döngünün id'sini alarak ilgili yere yazabilsin. Verdiğiniz yanıt için çok teşekkür ederim en azından js içinde nasıl kullanılabilir bi fikir verdi. Biraz uğraşmam gerekecek sanırım