wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Onay Taktiği Uğraş Gerektirmez ve Yormaz Kısa Süreli İndirim 1 Site Kurulumu 5 Dakika

5 Mesajlar 1.093 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

recepcaliskan recepcaliskan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Adsense Onayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 43 / 50
  • Ticaret 21, (%95)

[SIZE=5]Hiç Yorulmadan ve Uğraşmadan Kendi Onayınızı Kendiniz Alın ![/SIZE]

Buradaki ve İmzamdaki Linkte Bulunan Adsense Onay Hizmetim'de Kullanmış Olduğum Taktikler, Eklentiler ve Temaların Bulunduğu Taktiğimi Satıyorum.

Adsense Onayı Taktiğimiz sayesinde makale yazmakla vs. uğraşmayacaksınız.
İstediğiniz Dil'de ve İstediğiniz Kategoride İçeriklerinizi Eklenti Sayesinde Otomatik Olarak Ekleyebilirsiniz.
Kesinlikle sabit veya aynı makaleler değil tamamen sizin belirlediğiniz kategoriye göre farklı makaleler çeker. Taktiği alan arkadaşlarla aynı makaleleri kullanmıyorsunuz.

[COLOR=#FFFFFF]Kullanmış olduğum temalar ve eklentiler
Temanın yapılması gereken ayarları
ve Daha Bir Çok Şey ! (Mesaj Atmanız Yeterli)[/COLOR]

Kısacası Adsense Onay Hizmeti verdiğim konuda müşterilerime uyguladığım tüm adımlar sırasıyla yazmaktadır.
Bir siteyi kurmak 5-15 Dakika arasında tamamen sizin elinizin alışmasına bağlı olarak sürmektedir. (Kendim 5 dakikada kuruyorum)

Satın alım sonrasında takıldığınız yerlerde 7/24 destek, kontrol, TW ile bağlanıp yardımcı oluyorum.

İnternetteki veya Sağda Solda Bulunan Taktik ve Bilgilerle Karıştırmayın, Taktiğimiz Çok Çok Başkadır !

Fiyat Kısa Süreliğine 125TL

İletişim:
Whatsapp (Tıkla)

Not: Taktiği alan kişiler, Onay Hizmeti veremez, paylaşamaz, ve iade talebinde bulunamaz.
Not2: %100 onay garantisini kimse veremez, kendim hizmetini vermiş olduğum konuda uyguladıklarımı tamamen adım adım yazdım.

[COLOR=#FAC51C][SIZE=5]Referanslarım için konuma bakmanız yeterli olur diye düşünüyorum[/SIZE][/COLOR]: https://www.***.net/ilan-panosu/1778202-adsense-hesabinizi-24-saat-de-onayliyoruz-9733-bol-referans-9733-iade-garantili-9733-yuzlerce-mutlu-musteri.html

Multi Konum: https://www.***.net/ilan-panosu/2155181-10004-adsense-onay-taktigi-10004-ugras-gerektirmez-ve-yormaz-10004-kisa-sureli-indirim-10004-1-site-kurulumu-5-dakika-10004-a.html

wmaraci
reklam

Emirr Emirr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 35 / 72
  • Ticaret 2, (%100)
"İçerikleri İstediğiniz Dil'de Otomatik Olarak Nasıl Çekebileceğiniz." bu ne demek biraz açıklar mısınız ?

🌟Sıfırdan Wordpress Siteniz Yapılır. lisanslı🔥 + Mythemeshop Eklentileri 🚀

• Üyelik 24.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Adsense Onayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 43 / 50
  • Ticaret 21, (%95)

Emirr adlı üyeden alıntı

"İçerikleri İstediğiniz Dil'de Otomatik Olarak Nasıl Çekebileceğiniz." bu ne demek biraz açıklar mısınız ?

Siteyi hangi dilde kurduysanız içerikleri otomatik olarak o dilde çekebiliyorsunuz. Siz makale yazmıyorsunuz eklenti hallediyor.

Emirr Emirr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 35 / 72
  • Ticaret 2, (%100)

recepcaliskan adlı üyeden alıntı

Siteyi hangi dilde kurduysanız içerikleri otomatik olarak o dilde çekebiliyorsunuz. Siz makale yazmıyorsunuz eklenti hallediyor.

sadece bunu kaç tl ye satarsınız ?

🌟Sıfırdan Wordpress Siteniz Yapılır. lisanslı🔥 + Mythemeshop Eklentileri 🚀
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Adsense Onayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 43 / 50
  • Ticaret 21, (%95)

Emirr adlı üyeden alıntı

sadece bunu kaç tl ye satarsınız ?

Özel eklenti değil, konuda yer alanların hepsi 100TL şuanlık 1 adet sonra 150TL olarak güncellenecektir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al