Aylık hatta günlük çok konuşulan konular hakkında günde 20 tane soru cevap yazabilirim. Daha az yada fazla olabilir. O konuda soru işaretlerim yok.

Google ile de çok uğraşacağımı düşünmüyorum, zaten herkes soru biçimde arama yaptıkları için soru cevap sitelerinin aramalarda çıkmasının kolay olacağını düşünüyorum.

Siteyi aklımdaki yere yada ağırlığa nasıl getirebilirim şuanda onu kafamda canlandıramıyorum.
1000 tane soru cevap oldu diyelim google da hepsi ilk sayfada arayan girip okuyabilir amacına da ulaşabilir.

Bence asıl zor olan insanların yazmalarını sağlamak.

Elbette site akılda kalmaya başladığında insanlar her soruya birinin cevap verebileceği hatta hararetli tartışmalar olabileceği zamanlar olabilir.
Bu forumda da biri cevap verebilir, istediğim cevabı buradan alabilirim dediğimiz için burada yazıyoruz.

Ama benim aklıma gelmeyen yada düşünemediğim tarafı başlangıç anı.

Başlangıçta yazdığım yada yazılan sorular ve cevaplar ile ileriye yön vermesi gerekiyor. O yüzden bu kadar çok düşünüyorum. Hatta orada takılıp kaldım.

Sitenin adı, görseller yada belki renkler site hakkında fikir verebilir, sitenin amacını anlatabilir. Ama içerikler bu sitede soru ve cevaplar ilk izlenimi verecekler.