wmaraci reklam

DMCA Hakkında

9 Mesajlar 1.233 Okunma
wmaraci reklam

my4gos my4gos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 14 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar kendime ait bir kişisel web sitesi açtım 22 ağustos 2019 tarhinde aradan 3 hafta falan geçmiş sitede kullanmış olduğum temayı themforestan kopyalamıştım üç hafta sonra temanın sahibi bi bilemedim mail atmış lisansız kullanıyorsunuz,lisans kodunuz varsa bize gönderin aksi halde 2 gün içerisinde dmca ya şikayet edeceğiz vs demiş tabi ben bu maili bugün gördüm bir sıkıntı oluştururmu sitem googlede indexleniyor bu arada.

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Site themeforest tarafından ücretaiz verilmiş bir tema ise free lisans dosyası mutlaka vardır temanın içinde, onu sunun. Yoksa ve kopya ise tema hızlı şekilde ya lisans alın ya da temayı değiştirin. Dmca siteyi kapatabilir, domaini askıya bile aldırabilir. Telif cezası gelebilir.

• Üyelik 27.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 14 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
enerjiveguc yok hocam themforestta ücretliydi ben httrac ile siteyi kopyalamıştım siteyi ağustos ayında açtım eylülün 5 inde googldan değil onlardan mesaj gelmiş tabi ben bu maili şuanda gördüm google vs de bana mail atmamış temayı değiştirmek gerekirmi ben maili daha yeni görüyorum.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

my4gos adlı üyeden alıntı

enerjiveguc yok hocam themforestta ücretliydi ben httrac ile siteyi kopyalamıştım siteyi ağustos ayında açtım eylülün 5 inde googldan değil onlardan mesaj gelmiş tabi ben bu maili şuanda gördüm google vs de bana mail atmamış temayı değiştirmek gerekirmi ben maili daha yeni görüyorum.

Ciddi sorun yaşarsınız. Değiştirin hızlıca, mutlaka benzer ücretsiz tema bulacaksınız.

wmaraci
wmaraci

AmmoByte AmmoByte Rubber Baby Buggy Bumpers Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazilim Uzmani
  • Konum ABD
  • Ad Soyad N** S**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Dmca sikayeti kabul edilirse google indexleriniz silinir.
Google aramalarinda tum linkleriniz. Ornek olarak :
"ABD Dijital Binyıl Telif Hakkı kapsamında aldığımız birden fazla şikayeti uygun bularak, 5 sonucu bu sayfadan kaldırdık. İsterseniz, LumenDatabase.org adresinde bu içeriğin kaldırılmasına neden olan DMCA şikayetlerini okuyabilirsiniz: Şikayet, Şikayet, Şikayet, Şikayet, Şikayet. "
seklinde indexlenecektir. Temanin lisansini almaniz yada temayi degistirmeniz yarar saglayacaktir.

• Üyelik 27.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 14 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
enerjiveguc örneğin ne gibi sorunlar hocam ban maili yeni gördüm 3 4 aydır atılmış bir mail hakkımda araştırma yaptım google tarafından mail gelemdi sitem indexleniyor şikayet edilip edilmediğimi nereden anlayabilirim hocam birde bu kişiler temlarını kopyaladığımızı nereden anlamış olabilirler

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

enerjiveguc örneğin ne gibi sorunlar hocam ban maili yeni gördüm 3 4 aydır atılmış bir mail hakkımda araştırma yaptım google tarafından mail gelemdi sitem indexleniyor şikayet edilip edilmediğimi nereden anlayabilirim hocam birde bu kişiler temlarını kopyaladığımızı nereden anlamış olabilirler

Her tasarımcının kodlar arasında sadece kendi bildiği bir tanıma kodu olabilir. Onu aratıp bulmuşlardır.
Siteniz kapanabilir, arama motorlarında yasaklanırsınız. Üstüne düşerler ise lisans için telif hakkı ceza faturası bile ödeyebilirsiniz.

• Üyelik 27.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 14 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
enerjiveguc tema sahibi yabancı kaynaktan sorun yine olur mu hapis cezası yada 10 usd lik site için 1000 usd isteme durumu gibi ?

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

enerjiveguc tema sahibi yabancı kaynaktan sorun yine olur mu hapis cezası yada 10 usd lik site için 1000 usd isteme durumu gibi ?

Cezai periyodları genellikle para cezası olur. Site hizmete kapatılır.
my4gos

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al