2 Rapor daha yollanmıştır...(Yorgun olduğum için ancak 2 rapor yollayabildim.Akşama belki 2 rapor daha yollarım...)

Önemli Not(30.07.2012): Arkadaşlar normalde bu işlemi bitirecektim ancak her mesaj yazmamdan sonra sürekli istek geliyor.Sizleri kıramıyorum ama gündelik satışlarımda ve işlerimde sıkıntı çekiyorum.Eğer bunun gibi ve daha iyi 1 ay boyunca(aylık) Danışmanlık hizmeti almak isterseniz çok uygun fiyata sağlıyoruz.Bu incelemeler bitmeyecek gibi.Sürekli istekler vb... geliyor.Bu durumdan dolayı işlerimiz aksıyor,diğer müşterilerimize olan hizmetlerimiz sekteye uğruyor.Yakındığımızdan değil ama konuya günlük ortalama 3-5 arası istek yapılıyor.Normalde incelemem gereken site sayısı 5 gün önce 30 iken,şu an 40 a çıktı ve daha da artıyor.Şu an elimizde olan ve konuya yazan arkadaşları tek tek inceliyoruz ve raporlarını yolluyoruz.Ancak siz değerli üye arkadaşlarımızı da kırmak istemiyoruz...Tekrardan belirtiyorum: Çok uygun fiyata danışmanlık hizmetimizi alabilirsiniz(pm ile iletişime geçerseniz detaylar aktarılacak.) Onun dışında affınıza sığınarak önümüzdeki Cuma Ya da Perşembe günü bu konuyu durduracağımı ve inceleme PM lerine cevap vermeyeceğimi bilmenizi istiyorum...

Anlayışınız İçin Teşekkürler...

ŞU ANA KADAR İNCELENEN SİTE SAYISI: 25(Referansları konuya yazmayan)

KALAN SİTE SAYISI: 40(Raporlar elimizden geldiğince hızlı yollanıyor.)

Tüm ekip arkadaşlarım ve Ben;

Saygılarımızı Sunuyoruz...

SEO DANIŞMANLIĞI