Seo Analiz Sonuçları (yardım)

15 Mesajlar 2.524 Okunma
smmexpress

prest prest WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek girişimci
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

siyahh adlı üyeden alıntı

Site adresinizi verir misiniz detaylı bir rapor(700+ kelime ve resim) göndereyim...

Saygılarımla,Kolay gelsin...

SEO DANIŞMANLIĞI

hocam progela.com için bir rapor hazırlayabilirmisin

wmaraci
reklam

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
yardımcı olabilecek kimse yok mu? bu hataların neden verildiği zaten seo analiz'de yazıyor çözüm yolunu bana gösterebilecek kimse yok mu? örneğin metatag hata veriyor ama sadece blog yazsamda hata veriyor, başka bişey yazsamda (kişisel blog,güncel blog,blog). yada Tarayıcı Cahce hatası, bu hatanın çözümü nedir? resimlerin nasıl cahce de tutulması sağlanır?

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

En kısa zamanda inceleyeceğim,tabi ki ücretsiz referanslarımıza buradan bakabilirsiniz. http://wmaraci.com/forum/seo-isleri/5-kisinin-sitesini-ucretsiz-inceliyoruz-44960.html

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

siyahh adlı üyeden alıntı

En kısa zamanda inceleyeceğim,tabi ki ücretsiz referanslarımıza buradan bakabilirsiniz. http://wmaraci.com/forum/seo-isleri/5-kisinin-sitesini-ucretsiz-inceliyoruz-44960.html

herhangi bir ücret almadan yardım amaçlı seo analizi yapacağınız için size birşey diyemiyorum ama 10 gün oldu, eğer ilgilenmeyecekseniz bunu söyleyinde bende diğer arkadaşlardan yardım isteyeyim.

wmaraci
wmaraci

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

mozkaradas adlı üyeden alıntı

herhangi bir ücret almadan yardım amaçlı seo analizi yapacağınız için size birşey diyemiyorum ama 10 gün oldu, eğer ilgilenmeyecekseniz bunu söyleyinde bende diğer arkadaşlardan yardım isteyeyim.

Aşağıda vereceğim linke bakarsanız 40 a yakın kişinin sitesi incelende ve bir o kadar da inceleniyor.Hangi birine yetişeyim hocam? PM den istek geliyor konudan istek geliyor.Biraz beklerseniz herkesinki incelenecek.Biz burada boş durmuyoruz,kendi işlerimiz de oluyor.Allah rızası için dostlarımıza inceleme yapıyoruz ancak sabretmeyi bilmelisiniz...

http://wmaraci.com/forum/seo-isleri/wmaraci-uyelerinin-sitelerini-ucretsiz-inceliyoruz-44960.html

Verdiğim linke site adresinizi yazınız.Inanın ki kolay değil bu işler.Empati kurmanızı rica ediyorum...

Saygılarımla,Kolay Gelsin...

SEO DANIŞMANLIĞI

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al