wmaraci reklam
lidertakipci

Admin Paneli ekleme

13 Mesajlar 14.497 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

deto deto WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 15.07.2012
    • Yaş/Cinsiyet - / E
    • Meslek öğrenci
    • Mesajlar 19
    • Beğeniler 12 / 0
    • Ticaret 0, (%0)
    Merhaba arkadaşlar,

Aranızda muhtemeldir ki çok iyi tasarım ve programlama bilen arkadaşlar vardır. Benim programlama yönüm iyi fakat daha önce hiç profesyonel manada php ye ihtiyaç duymadım. Html beni uzun süre idare etti. Şuanda kullandığım wordpress çok harika ve işimi gayet iyi görüyor. Yalnız artık kendi PHP temamı oluşturup üzerine admin paneli eklemek istiyorum.

elimde şahane bir kurumsal tema var buna yine elimde bulunan admin panelini eklemek istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlar var ise, görüşmek isterim.

Admin paneli eklemeyi çözersem ciddi işler var elimde sizlerden haber bekliyorum. İyi çalışmalar dilerim.

wmaraci
    reklam

jsdev jsdev WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 21.03.2012
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek -
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad F** A**
    • Mesajlar 360
    • Beğeniler 23 / 168
    • Ticaret 0, (%0)
    Admin paneli ekleme gibi bir olay her sisteme olmaz çünkü her sistemin tablo yapısı farklıdır çözmek istiyorsan php'i öğren ve admin panelini yaz zaten çok zor bişey değil.

Buraya yakında yeni proje gelecek Coming soon!

Bugras Bugras WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 11.06.2011
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek M.I.S
    • Mesajlar 771
    • Beğeniler 75 / 73
    • Ticaret 0, (%0)
    İlk önce scripti oluşturacaksın ki daha sonra admin panelinden girdiğin verileri tablodan çekeceksin.Yani ilk önce taslağı hazırla gerisi gelir zaten.
    deto

kişi bu mesajı beğendi.

Developers Developers Laravel Artisan Kullanıcı
    • Üyelik 19.05.2012
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Konya
    • Ad Soyad E** A**
    • Mesajlar 328
    • Beğeniler 113 / 63
    • Ticaret 1, (%100)
    Wordpress zaten PHP ile oluşturulmuş bir script anketi düzenle :)

Bence PHP ile yapman daha iyi olur çünkü Wordpress entegre etmek seni sınırlar sadece PHP ile yaparsan istediğini ekler istediğini değiştirirsin ;)

wmaraci
    wmaraci

• Üyelik 15.07.2012
    • Yaş/Cinsiyet - / E
    • Meslek öğrenci
    • Mesajlar 19
    • Beğeniler 12 / 0
    • Ticaret 0, (%0)
    Ben bir tane temam var HTML buna admin paneli eklemek istiyorum. Bazı bölümleri sürekli kodla değiştirmek imkansız. Bunu nasıl yapabilirim. Entegre işleminde sorun yasıyorum.

4531 4531 WM Aracı Anonim Üyelik
    • Üyelik 13.03.2012
    • Yaş/Cinsiyet - /
    • Meslek
    • Mesajlar 996
    • Beğeniler 210 / 211
    • Ticaret 3, (%100)
    Hocam eğer wordpress için tema paneli diyorsanız.
    İsmail abimizin harika bir makalesi var ben biraz uğaştım yarım saate
    google analiz kodunu panelden otomatik ekleme logoyu panelden ekleme, reklam alanlarında reklam resmini reklam url ve reklam titleni panelden yapmayı birkaç kişisel özellik daha ekledim.
    Makale adresi
    http://wmaraci.com/forum/wordpress/wordpress-tema-paneli-yapimi-21589.html
    Bu arada en iyisi wordpress çünkü hem geliştirilmekte hem özellik çok hemde sizin yapacağınız scripte göre güvenli

• Üyelik 15.07.2012
    • Yaş/Cinsiyet - / E
    • Meslek öğrenci
    • Mesajlar 19
    • Beğeniler 12 / 0
    • Ticaret 0, (%0)
    Bu konu çok güzel ancak ben normal bir temaya mesela "http://www.csstemplatesfree.org/tag/business"
    bu adresten herhangi bir temaya admin paneli eklemek istiyorum. Sizin verdiğiniz bilgi wordpress temasının kısayoldan yonetilmesi. Bu güzel bir konu ancak ben yukarıda bahsettiğim gibi bir çalışma yapmak istiyorum.

kod bilgim var ancak tecrübem yok. Bu nedenle zorlanıyorum.

ahmettalut adlı üyeden alıntı

Hocam eğer wordpress için tema paneli diyorsanız.
    İsmail abimizin harika bir makalesi var ben biraz uğaştım yarım saate
    google analiz kodunu panelden otomatik ekleme logoyu panelden ekleme, reklam alanlarında reklam resmini reklam url ve reklam titleni panelden yapmayı birkaç kişisel özellik daha ekledim.
    Makale adresi
    http://wmaraci.com/forum/wordpress/wordpress-tema-paneli-yapimi-21589.html
    Bu arada en iyisi wordpress çünkü hem geliştirilmekte hem özellik çok hemde sizin yapacağınız scripte göre güvenli

Hurkal Hurkal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 05.08.2011
    • Yaş/Cinsiyet - / E
    • Meslek Öğretmen
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 382
    • Beğeniler 89 / 114
    • Ticaret 0, (%0)
    Wordpress büyük bir nimet... Zaman kaybını önlüyor, başarılı, eklenti yüklenerek sistem çok daha iyi bir hale getirilebiliyor.

Kendi yazdığın scriptin tadı ise bambaşka... En başından beri mesai harcamak, yoktan bir şey ortaya koymak, çıkan hataları düzeltmek, kişiselleştirmek çok daha güzel. Zaman sıkıntısı olmayan kişilerin veya hazıra konmak istemeyenlerin tercihi...
    4531 deto

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.07.2012
    • Yaş/Cinsiyet - / E
    • Meslek öğrenci
    • Mesajlar 19
    • Beğeniler 12 / 0
    • Ticaret 0, (%0)
    Çok doğru bir teşhis. Ben de kendim bir scriptim olsun istiyorum. Aslında tema var admin paneli var bunları birleştirmem gerek. Ancak nasıl olacak ve nereden başlanacak bu konuda fikrim yok. Eğer yine olmazsa Scriptin birini bozacagım :) kendi Css imi ekleyecegim :) ya tutarsa diye :D

Hürkal adlı üyeden alıntı

Wordpress büyük bir nimet... Zaman kaybını önlüyor, başarılı, eklenti yüklenerek sistem çok daha iyi bir hale getirilebiliyor.

Kendi yazdığın scriptin tadı ise bambaşka... En başından beri mesai harcamak, yoktan bir şey ortaya koymak, çıkan hataları düzeltmek, kişiselleştirmek çok daha güzel. Zaman sıkıntısı olmayan kişilerin veya hazıra konmak istemeyenlerin tercihi...

bakarmisin bakarmisin Gel Teskere Gel Kullanıcı
    • Üyelik 05.06.2012
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek web tasarım,
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 151
    • Beğeniler 11 / 26
    • Ticaret 0, (%0)

deto adlı üyeden alıntı

Çok doğru bir teşhis. Ben de kendim bir scriptim olsun istiyorum. Aslında tema var admin paneli var bunları birleştirmem gerek. Ancak nasıl olacak ve nereden başlanacak bu konuda fikrim yok. Eğer yine olmazsa Scriptin birini bozacagım :) kendi Css imi ekleyecegim :) ya tutarsa diye :D

Hocam daha önce bir script vs oluşturmadım ama oluşturan kişilerin yazılarını öğütlerini vs okuduğum kadarıyla elinizdeki temayı önce dinamik yapıp sonra admin paneli yazar iseniz sizin açınızdan daha kolay olacak kanaatindeyim. İkisini birleştirmeye çalıştırdığınız takdirde uyumsuz yerler, kodların karışması vs gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Bu arada hocam wordpressi kullanmayı neden düşünmüyorsunuz?

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al