Hocam kusura bakma ben siteye bakmamıştım senin attığın linkte ürün sayfası katalog mantığıyla oluşturulmuş. Woocommerce eticaret sistemidir. Yani woocommerce kurduğundada o sayfaya benzer şekilde ürünlerini listelersin artı olarak fiyat ve satın alma modülüde olur. Bunun yerine birebir o tarz istiyorsan sana ek olarak vereceğim tavsiye business, creative keywordlerinde tema ara dark temalar daha iyi olur sanırım bulduğun temayı kurduktan sonra grid gallery eklentilerini incele. Grid gallery ile oluşturduğun sayfaya bu şekilde sadece ürün ve açıklama görsellerini hazırlarsın photoshoptan ardından görselleri galeriye ekleyerek istediğin sayfa düzenini ayarlayıp yayına alırsın. İlk söylediğim woocommerce temalarında zaten temayı satın alıp indirdiğinde içinde kurulum yönlendirmesi oluyor. Ordan adım adım takip edip kurarsın demo içeriklerde mevcut oluyor. Temayı kur / install plugins sayfasından tema ile gelen eklentileri install ve active işlemlerini yap / demo content upload et ve site demodaki haliyle birebir hazır olur sen isteğine göre ekle çıkar düzenle yaparsın. İstersende yazının başındaki gibi woocommerce olmayan bi temayla grid gallery eklentileriyle de elde edebilirsin.